Yok Artık 2 izle Full Hd Tek Parça Yerli Komedi

Yok artık 2 izle komedi filminde yer alan özel isimler ile en farklı komediyi sizler de filmde kolaylıkla izleyebilirsiniz. Yok artık 2 full izle seçeneği sayfamızda yer alan inanılmaz ve özel komedi filmleri içinde yer alıyor. Kadroya yeni isimlerin de eklenmesi ile beraber ekibin kolları hemen sıvadığı görülüyor. Bu şekilde gerçekten oldukça başarılı bir filmle karşılaşacağınıza emin olabilirsiniz. Sizler için sunulan yok artık 2 tek parça izle hizmetinden istediğiniz zaman ve dilediğiniz kadar ücretsiz yararlanma şansına sahipsiniz. En özel ve kaliteli filmler bu adreste sizleri bekliyor. Bir önceki yerli komedi filmi olan yok artık filmine buradan ulaşabilirsiniz.

Film Bilgileri1.009 kez
Yok Artık 2 izle Full Hd Tek Parça Yerli Komedi

Yok Artık 2 İzle

Geçtiğimiz dönemde yerli yapımlar arasında dikkat çekmiş olan yok artık filmi güldürmeye devam ediyor.  Tam gaz komedi ismiyle sinemalardaki yerini almış olan komedi filminin devam halkası Yok Artık 2 ile yeniden karşımıza çıkıyor. yok-artik-2-full-izle Şebnem Bozoklu, Zafer Algöz, Onur Buldu, Şahin Irmak, Cem Gelinoğlu ile beraber Yağmur Tanrısevsin’in kadrosunda bulunduğu Yok Artık 2, bu sefer de bir berber dükkânı içerisinde geçen hikayesiyle yok artık 2 izlerken sizi de kahkahaya boğacak. İlk filmde yer aldığı gibi ikinci filmde de yönetmenliği Caner Özyurtlu üstleniyor. Filmin senaryosu yine ünlü karikatürist Serkan Altuniğne’ye emanet edilmiş. AC Film yapımının ürünü olan Yok Artık 2’nin yapımcılığını da Caner Özyurtlu üstleniyor. İnternet adresimiz aracılığı tüm filmlere kolayca erişebilirsiniz. Sizde yok artık 2 izlemek için hemen buradan giriş yapabilirsiniz. yok-artik-2-tek-parca-izle

Yok artık 2 full izle

İlk filmde bir taksi içerisinde anlatılan yol hikâyeleri ekseninde gerçekleşen olaylar, devam filminde bir berber dükkânından çıkıyor. Berber Adnan’ın anlatmış olduğu hikâyelerin karakterleri olan Meriç, Merve, Aykut ve diğerlerinin başlarından geçmiş olan komik olaylar anlatılıyor. Geçtiğimiz dönemlerde oldukça ilgi uyandıran yerli komedi filminin devam halkası olarak bulunan yok artık 2 izle filminin kadrosunda pek çok ünlü isim bulunuyor. İlk filmde olduğu gibi, yönetmen koltuğu Caner Özyurtlu bulunuyor. Serinin 2. filmi yok artık 2 full izlemek için burayı tıklayabilirsiniz. Filmin Kadrosu Genel olarak filmin kadrosu bozulmamış. Başarılı bir şekilde bizlere sunulmuş olan bu harika film yine hepimizi güldürmeye devam ediyor. Sizler de yok artık 2 full izle ile inanılmaz ve çok özel zamanları geçireceksiniz. Sayfamızda sizler için sunulan harika yapımların içerisinde bulunan bu komedi filmi ve daha fazlasını hemen bulabilirsiniz. En özel yapımlar içerisinde karşımıza çıkan Yok Artık 2 gişede 300 bin gösterimi yaklaşmasından dolayı da ciddi bir proje olarak değerlendiriliyor. Bu neden ile komedi filmleri için de kendine her anlamda farklı bir yer edinmeyi başarıyor. 25 Eylül tarihinde gösterime girmiş olan bu film, sizler de sayfamızda bekleyen harika komedilerden sadece bir tanesi olarak göze çarpıyor.

1 yorum yapılmış"Yok Artık 2 izle Full Hd Tek Parça Yerli Komedi"
  1. Faruk 26 Kasım 2016, 18:01

    Superr

Yorum Yap
Benzer Filmler