Yarının Adı Başka izle Yerli Full Film

Yarının adı başka izle

Türkiye – İran yapımı dram türündeki Yarının Adı Başka izle seçeneğinde yönetmen koltuğunda Mustafa Delazy, Moharram Zeinalzadeh isimleri yer alırken oyuncu kadrosunda Fırat Tanış , Selahattin Taşdöğen , Metin Keçeci , Volkan Keskin , Moharram Zeinalzadeh gibi isimler bulunuyor. Senaryosu Moharram Zeinalzadeh’ye ait olan Yarının Adı Başka full izle tercihlerinde karşımıza şöyle bir hikaye çıkacak. Yaşlı bir bisikletçi olan Afgan Nesim’in oğlu çok uzun zaman önce İstanbul’a gelir ve burada kendine bir hayat kurar. Tam sevdiği kızla evleneceği zaman olmadık bir şey olur ve ortadan kaybolur. Nereye gittiği, neden gittiği belli olmayan oğlunu bulmak için Nesim Afganistan’dan kalkıp İstanbul’a gelecektir. Fakat İstanbul’a gelmek için birçok tehlikeli yoldan ilerleyecek ve yanında da başka mülteciler olacaktır. Bu tehlikeli yolculuk sırasında bölgeyi bilen ve kılavuzluk yapan yol arkadaşını kaybedince bir köye sığınır. Köyde çobanlık yapan Mustafa ve onun yareni Zelal ile karşılaşır. Birçok farklı hikayenin bir arada anlatılacağı filmde Nesim’in peşine de hiç olmadık adamlar düşecektir. Bu uzun yolculukta çoban Mustafa da Nesim ile birlikte tehlikeli bir yola girecektir. Fakat aynı zamanda Mustafa sevdiği kızı yani Zelal’i de korumaya çalışmaktadır.

Yarının adı başka full izle

Oldukça farklı ve güncel bir hikayesi olan Yarının Adı Başka izle seçenekleri ile birçok sürpriz hikayeyi izlemenizi sağlayacak. Bir babanın oğlunu korumak ve kollamak için nasıl yollardan geçerek yolculuk yaptığını görecek ve duygusal sahneler ile oldukça etkileneceksiniz. Vizyona girdikten kısa bir süre sonra Yarının Adı Başka full izle seçenekleri ile internet üzerinden de izlenebilecek filmde hem bir aşk hikayesi hem de bir baba ile oğul arasında geçecek olan hikaye anlatılacak. Oldukça kaliteli bir şekilde oluşturulmuş olan hikayesi, olağanüstü oyunculuk performansları ve oldukça iyi sinema çekimleri ile Yarının Adı Başka, bu sinema döneminde izleyeceğiniz en iyi dram filmlerinden olacak. Müzikleri ve özel kurgusu ile size yüksek oranda seyir keyfi de sunacak olan Yarının Adı Başka tek parça izle seçeneği ile de izlenebilecektir.

Film Bilgileri558 kez
Yarının Adı Başka izle Yerli Full Film

Kasım ayında vizyona girecek olan dram türündeki en iddialı yapımlardan biri de Yarının Adı Başka filmi olacaktır. Türkiye, İran ortak yapımı olan Yarının Adı Başka hem bir mücadeleyi hem de bir aşk öyküsünü anlatmaktadır. 25 kasımda vizyona girecek olan Yarının Adı Başka izle seçenekleri ile şimdiden internet üzerinden oldukça yüksek arama sayısına ulaştı. Fragmanı da oldukça yüksek izlenme oranlarına çıktı. Sizlerde tekfullhdfilmizle.com sitesinden en iyi filmleri full film izle, hd film izle seçeneği ile izleyebilir, yerli filmler kategorisinden bu tarz filmlere ulaşabilirsiniz. yarinin-adi-baska-full-izle Kasım ayında gerçek bir aşk hikayesi izlemek isterseniz, tercih edeceğiniz film kesinlikle Yarının Adı Başka filmi olacaktır. Gerek hikayesi, gerek oyuncuları gerekse de çekiminin kalitesi ile oldukça farklı bir film içeriği sunmaktadır. Yarının Adı Başka full izle seçeneği ile internet üzerinden de izleyebileceksiniz.

Yorum Yap
Benzer Filmler