Uzay Yolcuları Türkçe Dublaj izle

Uzay yolcuları türkçe dublaj izle

Bilim kurgu ve macera türünde film severler için oldukça kaliteli bir yapım örneği sunacak olan Uzay Yolcuları izle seçenekleri ile de birçok ayrıcalığı izleyicisine sunmayı amaçlıyor. 13 Ocakta vizyona girecek olan Uzay Yolcuları son derece farklı konusu ve oldukça da sürükleyici sahneleri ile macera ve gerilimi aynı anda yaşatacak. Yabancı bilim kurgu filmi severler için son derece uygun bir film örneği olan ABD yapımı Uzay Yolcuları full izle seçenekleri ile seyircisine şimdiye kadar izlediği filmlerden oldukça farklı bir hikaye sunmaktadır. Gerek oyuncu kadrosu gerek de konusu itibari ile çok sevileceğe benzeyen ve seyircisi tarafından ilk sırada tercih edileceği düşünen Uzay yolcuları full izle seçeneklerinde yönetmen koltuğunda karşımıza Morten Tyldum çıkmaktadır. Jon Spaihts tarafından senaryosu yazılan Uzay Yolcuları izle seçeneklerinde oyuncu kadrosunda göreceğimiz isimler ise Chris Pratt , Jennifer Lawrence , Michael Sheen , Laurence Fishburne , Aurora Perrineau gibi isimlerden oluşmaktadır. uzay-yolculari-full-izle

Uzay yolcuları izle

Birçok farklı maceranın ve bilim kurgu öğesinin karşınıza çıkacağı film genel olarak herkese hitap eden bir konu üzerinden şekillenecektir. Uzaya gönderilen bir kapsülün planlanan zamanın dışında açılması ile başlayacak olan macera oldukça sürükleyici bir film içeriği sunacaktır. Uzay Yolcuları full izle seçeneklerinde karşımıza özetle şu şekilde bir konu çıkacaktır. Homestead 2 adlı bir uzay kolonisine Starship Avalon adından bir uzay gemisi beş bin kişiden fazla yolcuyu taşımaktadır. Tüm hazırlıklar profesyonel bir şekilde yapılmış ve hataya yer vermeyecek oranda çalışmalar başlatılmıştır. Birçok detayı uygulayan uzmanalar yolcuların 120 yıl boyunca sürecekleri bu yolculukta her şeyi en ince ayrıntısına kadar hesaplamış ve son derece de titiz bir çalışma ortaya çıkartmıştırlar. Uzay Yolcuları Filmi Ne Zaman Vizyona Giriyor? 120 yıl boyunca sürecek olan bu yolculuğa çıkacak olan tüm yolcular ise özel bir uyku kapsülünün içerisine yerleştirilmiştirler ve ancak vardıkları zaman bu kapsüller acıkacaktır. Özel olarak tasarlanan bu uyku kapsülleri son derece sağlam bir biçimde yapılmış olup hiçbir teknik arıza oluşmayacağı düşünülmektedir. Fakat bir süre sonra uyku kapsüllerinden ikisi planlanan zamanın dışında teknik bir arıza ile açılır. Uyku kapsüllerinin içinden bir tamirci Jim Preston ve bir yazar Aurora Dunn çıkar. Uzay gemisinde tek başlarına kalan ve dünya ile de hiçbir bağlantıları olmayan bu ikilinin önünde 90 yıllık bir zaman bulunmakta ve bu zamandan önce gemiden kurtulmaları gerekmektedir. Dünyaca ünlü oyuncuları bir araya getiren ve son derece de farklı bir konu ile seyircisinin karşısına çıkacak olan Uzay Yolcuları izle seçenekleri ile de seyircisine oldukça keyifli ve heyecanlı bir film içeriği sunmaktadır. 13 Ocak olan vizyon tarihinden kısa bir süre sonra Uzay Yolcuları tek parça izle seçeneği ile internet üzerinden de izlenebilecektir.

Film Bilgileri801 kez
Uzay Yolcuları Türkçe Dublaj izle

Birçok farklı maceranın ve bilim kurgu öğesinin karşınıza çıkacağı film genel olarak herkese hitap eden bir konu üzerinden şekillenecektir. Uzaya gönderilen bir kapsülün planlanan zamanın dışında açılması ile başlayacak olan macera oldukça sürükleyici bir film içeriği sunacaktır. Uzay Yolcuları full izle seçeneklerinde karşımıza özetle şu şekilde bir konu çıkacaktır.

Homestead 2 adlı bir uzay kolonisine Starship Avalon adından bir uzay gemisi beş bin kişiden fazla yolcuyu taşımaktadır. Tüm hazırlıklar profesyonel bir şekilde yapılmış ve hataya yer vermeyecek oranda çalışmalar başlatılmıştır. Birçok detayı uygulayan uzmanalar yolcuların 120 yıl boyunca sürecekleri bu yolculukta her şeyi en ince ayrıntısına kadar hesaplamış ve son derece de titiz bir çalışma ortaya çıkartmıştırlar. uzay-yolculari-2017 Uzay Yolcuları Filmi Ne Zaman Vizyona Giriyor?

120 yıl boyunca sürecek olan bu yolculuğa çıkacak olan tüm yolcular ise özel bir uyku kapsülünün içerisine yerleştirilmiştirler ve ancak vardıkları zaman bu kapsüller acıkacaktır. Özel olarak tasarlanan bu uyku kapsülleri son derece sağlam bir biçimde yapılmış olup hiçbir teknik arıza oluşmayacağı düşünülmektedir. Fakat bir süre sonra uyku kapsüllerinden ikisi planlanan zamanın dışında teknik bir arıza ile açılır. Uyku kapsüllerinin içinden bir tamirci Jim Preston ve bir yazar Aurora Dunn çıkar. Uzay gemisinde tek başlarına kalan ve dünya ile de hiçbir bağlantıları olmayan bu ikilinin önünde 90 yıllık bir zaman bulunmakta ve bu zamandan önce gemiden kurtulmaları gerekmektedir.

Dünyaca ünlü oyuncuları bir araya getiren ve son derece de farklı bir konu ile seyircisinin karşısına çıkacak olan Uzay Yolcuları izle seçenekleri ile de seyircisine oldukça keyifli ve heyecanlı bir film içeriği sunmaktadır. 13 Ocak olan vizyon tarihinden kısa bir süre sonra Uzay Yolcuları tek parça izle seçeneği ile internet üzerinden de izlenebilecektir. Sizlerde bilim kurgu filmleri için tekhdfullfilmizle.com adresini ziyaret ediniz.

Yorum Yap
Benzer Filmler