Tereddüt izle 2016 Yerli Full Film

Tereddüt izle

Aralık ayı içerisinde vizyona girecek olan yerli yapımlar arasında en merak edilen yapımlardan biri olan Tereddüt filmi gerek yönetmeni ile gerek senaryosu ile gerekse de oyuncu kadrosu ile tüm dikkatleri üzerine çekmeye başarıyor. Tereddüt izle seçenekleri ile sunulacak olan bu film özellikle de sanat filmlerini seven seyirciler tarafından oldukça beğenilecektir. tereddut-filmi Uluslararası düzeyde tanınan ve dünyada birçok prestijli sinema ödülüne layık görülen Yeşim Ustaoğlu son filmi olan Tereddüt full izle seçenekleri ile seyircisinin karşısına çıkmaktadır. Tereddüt izle vizyon tarihinden kısa bir süre sonra internet üzerinden de izlenebilecek ve son derece de kaliteli izleme seçenekleri sunulacaktır. Tekhdfullfilmizle.com sitesinden yerli dram filmleri kategorisinden bu tarz filmleri full film izle seçeneği ile izleyebilirsiniz. tereddut-full-izle

Tereddüt full izle

16 Aralık’ta vizyona girecek olan dram türündeki bu yerli film Tereddüt full izle seçeneğinde senaryoda ve yönetmen koltuğunda karşımıza Yeşim Ustaoğlu ismi çıkmaktadır. Tereddüt izle seçeneklerinde karşımıza çıkacak oyuncu kadrosu ise Okan Yalabık , Serkan Keskin , Ecem Uzun , Funda Eryiğit , Mehmet Kurtuluş gibi isimlerden oluşmaktadır. Diğer adı Clair Obscur olan Tereddüt full izle seçeneklerinde karşımıza şu şekilde bir film konusu çıkacaktır. Hayatları birbirinden farklı olan ama aynı kaderi yaşayan Elmas ve Naz’ın hikayesini anlatacak olan Tereddüt izle filminde bir psikolog ile hastasının tüm sorunlarına şahitlik edeceğiz. Film aslında genel anlamda geleneksel ve modern toplumlarda kadının yerine ve konumuna bakmaktadır. tereddut-hd-izle Kendi alanında uzman olan psikolog Naz ile daha geleneksel şekilde yetişmiş olan Elmas birbirilerine toplumlarından ailelerinden ve diğer insanlardan gelen bakışları değerlendirmekte ve toplumda kendi yerlerini aramaya çalışmaktadır. İki kadın hasta doktor ilişkisinin de ötesinde aslında kadın olma bilincini sorgularken aynı zamanda birbirilerine destek olarak ailelerin işlevi, kadınların düzen içerisindeki yerlerini ve sıkışıp kalmış hayatlarına ortak olacağız.

Tereddüt izle

Hem modern toplumlarda hem de geleneksel toplumlarda değişen yaşam koşullarına karşın kadınların istekleri beklentileri ve toplumdaki yerleri aslına hiç değişmemiştir. Bu değişmezlik bizim topraklarımızda olduğu gibi aynı zamanda dünyanın her yerinde de aynı olmaktadır. Birçok açıdan kadın olma ve kadının toplumdaki yerini sorgulama gibi durumları anlatan ve seyircisine oldukça farklı bir hikaye sunacak olan Tereddüt filmi her açıdan izlenmesi gereken bir film olmaktadır. Tereddüt isminde de anlaşılacağı gibi kadınların hayatlarına dair verecekleri kararlarda sürekli olarak tereddüt ettiğini göstermektedir. Her zaman için en özgür ve en güncel şekilde karar verememekte ve kadınların tüm karar verme süreçleri erkek egemen toplumda aileye, topluma, diğer insanlara bağlı şekilde gerçekleşmektedir.

Film Bilgileri59.277 kez
Tereddüt izle 2016 Yerli Full Film
2 yorum bulunmaktadır:"Tereddüt izle 2016 Yerli Full Film"
  1. ayten ünal 10 Şubat 2017, 16:54

    Güzel bir kadın filmni olmuş.Yeşim Usta’nın emeğine sağlık.

  2. ZEYNO 31 Mart 2017, 12:29

    PAYLAŞTIĞINIZ FİLMİN ADI PANDORANIN KUTUSU ,YANLIŞLIK OLMUŞ.

Yorum Yap
Benzer Filmler