Sevdam Gözlerinde Kaldı izle

Sevdam gözlerinde kaldı

Başrollerini Ahmet Yenilmez, Burak Alp Yenilmez, Gökçe Çatlı, Naşit Özcan, Hasan Kaçan, Mehmet Ali Tuncer, Nejat Yıldız, Hümeyra Çetin’in paylaştığı Sevdam gözlerinde kaldı izle filmi dram dalında. Çekimleri Bilecik’te yapılan film 1 saat 38 dakikalık bir süreye sahip. Film Türkiye’de vizyona girdiği sıralarda Avrupa’da da vizyona girmesi bekleniyor. Film içeriğinde tarihin tozlu sayfalarının kaldırıldığı dramatik bir hikayeyle bir aşkın anlatıldığı, soluksuz bir film olduğu eleştirmenlerin söyledikleri arasında. Dram dalında iyi filmler arasında sayılan Sevdam Gözlerinde Kaldı izle filminin yönetmenliğini de Ahmet Yenilmez yaptı. Usta bir yönetmenlik gösterisinde bulunan Ahmet Yenilmez, filmin konusu itibari ile seyircileri etkileyeceğini, oyuncularında büyük bir ustalık gösterdiğini dile getirdi.

Sevdam gözlerinde kaldı izle

Film Bilgileri1.860 kez
Sevdam Gözlerinde Kaldı izle

Sevdam Gözlerinde Kaldı Hakkında Ahmet Yenilmez İle Söyleşi

Bir televizyon kanalına açıklamalarda bulunan, dizi, sinema ve tiyatro oyunculuğu yapan Ahmet Yenilmez Sevdam Gözlerinde Kaldı izle filminin konusu hakkında bir takım ipuçları verirken, filmin çekimlerinin Bilecik’te yapıldığını da söyledi.

Sevdam gözlerinde kaldı izle

Kültür ve Turizm Bakanlığı desteği ile çekilen bu filmin yönetmeni ve başrol oyunculuğunu Yenilmez, filmde 80 kişilik bir ekiple çalıştığını, çalışma esnasında da herkesin birbirine uyum içinde davranarak hiçbir sorun çıkmadığını da sözlerine ekledi.

Sevdam Gözlerinde Kaldı full izle konusunu anlatırken duygulanan Ahmet Yenilmez, filmin içerisindeki Mahir’i film bittikten sonra bir müddet yaşadığını söyledi. Film çekimlerinde film sahnelerinden çok etkilendiğini de dile getiren Ahmet Yenilmez, aynı konuların devamı niteliğinde iki filmin de bu filmin peşinden geleceği müjdesini verdi.

Sevdam Gözlerinde Kaldı Filminin Konusu sevdam-gozlerinde-kaldi-full-izle Sevdam Gözlerinde Kaldı full izle konusu; 1970 yıllarında İstanbul Üniversitesinde öğrenci olan Mahir, döneminin mecburiyetlerinden olan siyaset ile de ilgilenmektedir. Ülkücü harekete yakın duran Mahir, Belgin adında genç ve güzel bir kızla aynı bölümde okumaktadır.

Sevdam gözlerinde kaldı full izle

Ülkücü hareketin yapısında herkesin birbirini bacısı, ağabeyi, amcası ya da kardeşi olarak görmesine rağmen bu iki genç gönüllerine söz geçiremeyerek Sirkeci’de bulunan Can Pastanesi’nde buluşurlar.

Sevdam gözlerinde kaldı izle Sevdalarının uzun soluklu olmasını isterlerken kanlı eylemler yüzünden sevdaları yarım kalır. 1980 ihtilalinin de üzerine gelmesiyle Mahir ve Belgin’in tüm bağları kopar. Hayatta kalabilmek amacıyla Şeyh Edebali’nin dergahında bir yere sığınan Mahir’in tüm günlerini Cemre adında bir kıza aşık olan, yarım akıllı Zafer adındaki bir kişi doldurmaya çalışır. Tekhdfullfilmizle.com sitesinden yerli dram filmlerini buradan izleyebilirsiniz.

Türk Sinemaları

Türk Sineması dünya sineması ile birlikte adım atmaya başladı. Çoğu efektte başarı yakalayan Türk Sineması konu açısından da bazı zamanlarda eski Türk filmlerinden esintilerle karşımıza çıkıyor. Sevdam Gözlerinde Kaldı full izle filminde de eski Türk sinemalarından esintiler bulunuyor.

Ustalıkla çekilen sahneler eğitimli yönetmenlerin ellerinden çıkarken bazı zamanlarda montajlarda animasyonlar da kullanılabiliyor. Her Türk filminin kendisine göre seyircisi bulunduğu gibi, her film konusu da birbirinden farklılık içeriyor.

Yorum Yap
Benzer Filmler