Sağ Salim 3 izle Full Tek Parça Sansürsüz Komedi

Sağ salim 3 izle

16 Aralık tarihinde vizyona girecek olan komedi türündeki Sağ salim 3 izle seçenekleri ile vizyon tarihinden kısa bir süre sonra internet üzerinden de en kaliteli şekilde izlenebilecek. Son derece farklı ve komedi dolu yapısı ile seyircisi tarafından merakla beklenen Sağ salim 3 full izle seçeneklerinde yönetmen koltuğunda ve senaryoda Ersoy Güler ismi karşımıza çıkmaktadır. İlk filminde senaristliğini ve yönetmenliği yapan Ersoy Güler yine yüksek kalitede bir iş ile takipçilerinin karşınıza çıkmaktadır. Sağ salim 3 izle seçeneklerinde karşımıza çıkacak olan oyuncular ise Burçin Bildik , Ufuk Özkan , Tuvana Türkay , Lale Başar , Ayçin İnci gibi isimlerden oluşmaktadır. sag-salim-3-full-izle

Sağ salim 3 full izle

Birçok açıdan farklı izleme kaliteleri ile sunulacak olan Sağ salim 3 full izle seçeneklerinde karşımıza şu şekilde bir film konusu çıkacaktır. sag-salim-3-hd Selamet’in ( Burçin Bildik ) hapisten çıkmasına iki gün vardır. Fakat yaşanan bir prosedür hatasından dolayı Selamet’in başka bir hapishaneye nakledilmesi ve tahliyesinin de o hapishaneden yapılması gerekmektedir. Selamet ve müebbet hapse mahkum edilmiş olan Sansar ( Ufuk Özkan ) aynı cezaevi aracı ile Sivas’taki bir hapishaneye nakledilirler. sag-salim-3-sansursuz Fakat yolda hiç beklenmedik bir kaza olur ve cezaevi nakil aracı ters döner ve içindeki askerler ile şoför ağır şekilde yaralanır. Selamet ve Sansar ise bu kazadan hiçbir şekilde yara almazlar. Selamet kaza yerinde kalmaktan yana iken Sansar biran önce oradan kaçmanın peşindedir. Fakat birbirlerine bağlı oldukları için ikisi de istedikleri özgür kararı veremezler ve sonunda Sansar’ında baskıları ile kaza alanından kaçmaya çalışırlar. İki mahkumun kaçışları sırasında başlarına gelecek olan birçok macera ise seyircisine olağanüstü bir gülme garantisi sunmaktadır. sag-salim-3-tek-parca Sen Sağ Ben Selamet yüksek oranda komedisi ve son derece de kaliteli kurgusu ile seyircisine birçok farklı izleme keyfi sunmaktadır. Vizyon tarihinden çok kısa bir süre sonra Sağ salim 3 tek parça izle seçeneği ile internet üzerinden de izlenebilecek.

Film Bilgileri12.216 kez
Sağ Salim 3 izle Full Tek Parça Sansürsüz Komedi

Sağ salim 3 izle

Aralık ayında vizyona girecek olan ve son derece de eğlenceli yerli yapımlar arasında bulunacak olan Sen Sağ salim 3 filmi seyircisine yüksek komedi ve en iyi macera sahnelerini vaat ediyor. Sağ salim 2 filmi ile serinin ilk filmini seyircisinin beğenisine sunan ekip şimdi de Sağ salim 3 izle ile seyircisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İlk filmi ile hem gişede yükse başarı yakalayan hem de televizyondan ve internet üzerinden izlemede oldukça yüksek kişi sayısına ulaşan Sağ salim 3 full izle seçenekleri ile aynı başarıyı sürdürmeyi tahmin ediyor. Son derece kaliteli bir iş olan Sen Sağ Ben Selamet izle seçenekleri ile de seyircisine farklı ve kaliteli bir iş sunuyor.

Yorum Yap
Benzer Filmler