Patriots Day Türkçe Dublaj izle 2017 Filmi

Film Bilgileri773 kez
Patriots Day Türkçe Dublaj izle 2017 Filmi

Patriots day türkçe dublaj izle

Yeni yılda birçok yabancı yapım da Türk seyircisi ile buluşacak ve son derece farklı konularda filmler yüksek izleme keyfi oluşturacaktır. Patriots day izle seçenekleri ile ve konusu ile sinema izleyicisi için olağanüstü bir film içeriği sunmaktadır. 6 Ocak’ta vizyona girecek olan Patriots Day full izle seçenekleri ile oldukça farklı ve kaliteli bir film özelliği sunacaktır. Gerilim ve Dram türündeki ABD yapımı Patriots Day izle seçeneği ile vizyon tarihinden kısa bir süre sonra internet üzerinden de izlenebilecektir. Seyircisine oldukça farklı bir film içeriği sunacak olan Patriots Day full izle seçeneklerinde yönetmen koltuğunda karşımıza Peter Berg çıkmaktadır. Patriots Day filminin senaryosu ise Matt Charman ismine ait olmaktadır. Patriots Day izle seçeneğinde karşımıza çıkacak oyuncular ise Mark Wahlberg ,  Michelle Monaghan ,  Kevin Bacon ,  J.K. Simmons ,  John Goodman gibi isimlerden oluşmaktadır.

Patriots day izle

Büyük bir patlama ve ardından da araştırma süreçlerini konu edinecek olan Patriots Day filmi aslında bu patlama sırasında hayatlarını kaybeden ve sakatlanan insanların hikayelerine de ortak olacak. Gerçek bir olaydan yola çıkılarak hazırlanan Patriots Day full izle seçeneklerinde karşımıza özetle şöyle bir konu çıkacak. patriots-day-full-izle Tommy Saunders Boston polis merkezinde görevlidir ve son derece de iyi bir polistir. Mesleğini severek yapan bu adam için 15 Nisan 2013 önemli bir gündür. Çünkü tüm hayatı bugün değişecektir. Aslında sadece Tommy için değil birçok kişi için de 15 Nisan en farklı günlerden biri olacaktır. Boston Maratonu boyunca sporcuları ve seyircileri koruma görevini üstlenmiş olan polislerden biri olan Tommy için aslında sonun başlangıcı başlamıştır. Tekhdfullfilmizle.com adresinden en iyi 2017 filmleri kategorisinden bu tarz filmlere ulaşabilirsiniz.

Boston Maratonu önceleri çok iyi bir atmosferde başlamış ve her şey yolunda gibi gözükmektedir. Fakat maraton devam ederken hiç olmadık bir şey olur ve herkes büyük bir patlama ile sarsılır. Patlamanın şoku ve birçok insanın ölümü ile sonuçlanan bu olayın ardından tüm Boston polisi şüphelilerin peşine düşerler. Fakat hiç tahmin edilmeyen durumlar ve olaylar ile karşılaşırlar.

Patriots Day Filminin Konusu

Seyircisini oldukça şaşırtan ve farklı olayların içine çeken Patriots Day filminde gerçekleştirilen bir bombalama olayının nasıl olduğu ve perde arkasında neler olduğu gibi durumlar da seyircisinin önüne serilecektir. Bir terör olayının nasıl gerçekleştiği ve ardından da güvenlik güçlerinin nasıl çalışmalar yaptığını anlatacak olan film birçok farklı izleme seçeneği ile internet üzerinden de izlenebilecek. Oldukça farklı sahneleri ve heyecanlı bir yapısı olan Patriots Day filmi Casey Sherman ve DAve Wedge’nin yazdığı Boston Strong: A City Triumph Over Tragedy adlı kitaptan uyarlanmıştır. Tamamen gerçek bir olaydan yola çıkılarak yazılan bu kitaptan uyarlanan film kitabı okuyanlar tarafından merakla beklenmektedir. Sizler de isterseniz önce kitabını okuyabilir ve sonrasında da Patriots Day tek parça izle seçeneği ile izleyebilirsiniz.

Yorum Yap
Benzer Filmler