Parçalanmış (Split) izle Türkçe Dublaj Full 2017 Filmi

Film Bilgileri702 kez
Parçalanmış (Split) izle Türkçe Dublaj Full 2017 Filmi

Parçalanmış izle

Yeni yılda birçok farklı sinema filmi vizyona giriyor ve seyircisine de olağanüstü bir seyir keyfi sunuyor. Yakında vizyona girecek sinema filmleri arasında en çok dikkat çeken ve izleyici tarafından merakla beklenen yapımlar arasında olan Parçalanmış filmi 17 Şubat 2017 tarihinde seyircisi ile buluşacak ve son derece de kaliteli izleme seçenekleri sunacaktır. Parçalanmış izle seçenekleri ile internet üzerinden de en çok aratılan filmlerden olmaktadır. Özellikle de fragman sayısındaki yüksek izleme oranları Parçalanmış full izle oranlarının da yüksek olacağı anlamına gelmektedir. ABD yapımı gerilim türündeki Parçalanmış filmi son derece farklı ve psikolojik süreçleri açığa çıkartan bir film olacaktır. Özellikle de bu sinema sezonun başında vizyona giren yabancı yapımlar genellikle gerilim ve psikoloji türlerinde olmaktadır. Parçalanmış izle de gerilim ve psikoloji türlerine örnek olarak gösterilebilecek. Kişilik bölünmesi yaşayan ve sürekli farklı kişiliklere bürünen bir adamın hikayesini izleyeceğimiz Parçalanmış filmi birçok açıdan farklılık sunan izleme seçenekleri ve başarılı kadrosu ile yeni sezonda dikkat çeken sinema filmlerinden olmaktadır. parcalanmis-full-izle

Parçalanmış türkçe dublaj izle 2017

Parçalanmış full izle seçeneklerinde filmin yönetmen koltuğunda karşımıza M. Night Shyamalan çıkmaktadır. Deneyimli yönetmen son derece farklı sinema filmlerine imza attıktan sonra son olarak Parçalanmış filmi ile seyircisinin karşısına çıkmaktadır. Parçalanmış full izle seçeneklerinde izleyeceğimiz oyuncular ise James McAvoy ,  Anya Taylor-Joy ,  Haley Lu Richardson ,  Jessica Sula ,  Betty Buckley gibi isimlerden oluşmaktadır. Senaryosu da M. Night Shyamalan tarafından yapılan Parçalanmış filmi oldukça farklı ve kaliteli yabancı yapım sinema filmleri arasında sayılmaktadır. Oldukça farklı bir seyir keyfi sunacak olan Parçalanmış izle seçeneklerinde özetle karşımıza şu şekilde bir konu çıkacak. Sizlerde tekhdfullfilmizle.com adresinden gerilim filmleri 2017 yapımlılar için burayı ziyaret ediniz.

2017 Vizyona Girecek Psikoloji filmleri

Dr. Fletcher( Betty Buckley ) son derece iyi ve güvenilir bir psikiyatrdır. Hastalarına özenle davranan ve oldukça da iyi bir hasta doktor ilişkisi kuran Dr. Fletcher hastaları arasında oldukça zorlu biri bulunmaktadır. Kevin ( James McAvoy) isimli hasta şimdiye kadar görülen en zorlu psikiyatr hastası olmaktadır. En az 23 farklı karaktere bürünebilen bir yapısı bulunan Kevin psikoloji tarihinde de bu kadar fazla kişilik bölünmesi yaşayan ilk hasta olarak kayıtlara geçirilmiştir. Ruh hali ve yapısı sürekli olarak değişen Kevin, aldığı psikolojik destekler yetersiz kalınca doktor sorunu çözer. Aslında Kevin’ın çıkarması gereken bir karakteri daha vardır. Bu karakter diğer tüm karakterleri gönderecek ve Kevin normal şekle dönecektir. Fakat ortaya çıkan 24. Karakter son derece vahşi ve acımasız özelliklerde göründü. Hatta Kevin üç kızı kaçırıp onları rehin aldı. Şimdi tüm sorumluluk Dr. Fletcher ve Kevin arasında geçecek olan psikiyatr tedavisine dayanacak. O kısıtlı sürede Dr. Fletcher, Kevin’ı ikna etmeye çalışacak. Parçalanmış tek parça izle seçeneği ile vizyon tarihinden kısa bir süre sonra internet üzerinden de izlenebilecek.

Yorum Yap
Benzer Filmler