Oldu Mu Şimdi izle Full Tek Parça Komedi Filmi

Oldu mu şimdi izle

Oldu mu şimdi izle tek parça

Aralık ayı içerisinde vizyona girecek yerli yapımlar arasında bulunan Oldu mu Şimdi Filmi son derece komedisi yüksek ve oldukça da farklı bir komedi filmi içeriği sunmaktadır. Oldu mu Şimdi izle seçenekleri ile de seyircisine son derece farklı ve bir o kadar da kaliteli bir yapım örneği olmaktadır. oldu-mu-simdi-full 16 Aralıkta vizyona girecek olan Oldu mu şimdi full izle seçenekleri ile vizyon tarihinden kısa bir süre sonra internet üzerinden de en iyi izleme kalitesinde izlenebilecektir. Yerli komedi yapımları arasında oldukça iddialı olan Oldu mu Şimdi izle seçenekleri ile birçok açıdan kalite sunacak olan Oldu mu şimdi full izle seçeneği ile sizlere en iyi komedi filmi içeriğini sunacaktır. Oldu mu şimdi izle seçeneklerinde yönetmen koltuğunda karşımıza Kenan Öztürk çıkarken Oldu mu Şimdi izle seçeneklerinde karşımıza çıkacak oyuncu kadrosu ise Yavuz Seçkin, Haldun Boysan , Oğuzhan Yıldız , Seda Güven , Yıldırım Öcek gibi isimlerden oluşmaktadır. oldu-mu-simdi-tek-parca

Oldu mu şimdi izle

Oldu mu şimdi full izle seçeneklerinde karşımıza çıkacak filmin konusu ise özetle şu şekilde olacaktır. Yaşar’ın tüm hayatın yanlış anlaşılmalar üzerine kurulmuş olup, her yanlış anlaşılmada da kaybeden kendisi olmuştur. Böyle bir durumdan dolayı tekrar hapse düşer ve bu sefer de hayatının sonuna kadar dost olacağı Ömer ile tanışır. Oldukça iki iyi dost olan Yaşar ve Ömer hapisten çıktıktan sonra kaldıkları yerden devam ederler. Önlerine çıkan herkesi dolandırırlar. Fakat arada sırada sert kayaya çarpıp tekrar tekrar hapsi de boylarlar. En son yaptıkları dolandırıcılıktan dolayı içeri düştüklerinde birbirlerine söz verirler ve kendileri için daha iyi bir hayat kurmak isterler. oldumu-simdi-hd Hapisten çıktıktan sonra hem şükretmek hem de tövbe etmek için bir camiye giderler ve burada bir cenaze ile karşılaşırlar. Hayatta kimsesi olmayan yaşlı bir adamın cenazesini iyilik olsun diye Yaşar ve Ömer kaldırır. Fakat bu iyi niyetleri onlara bambaşka bir kapı açacaktır. Çünkü kaldırdıkları cenaze onlara talih kuşu olarak geri dönecektir. Oldukça zengin olan ve mirasını da kendi cenazesini kaldıracak kişilere bıraktığını vasiyet eden uluslararası bir nakliyat firmasının sahibi olan Hulusi Bey sayesinde Ömer ve Yaşar çok zengin olurlar.

Oldu mu şimdi full izle

Tam her şey yoluna girdi ve artık tertemiz bir hayatları var derken Hulusi Beyden kalan şirkete mafya çökmek ister. Bu nakliye firması ile uyuşturucu işi yapmak isteyen mafyanın adamları ile amansız bir mücadeleye girecek olan Yaşar ve Ömer seyircisine son derece farklı maceralar sunarken aynı zamanda sonu oldukça sürprizle sonuçlanacak olan bir film içeriği de sunacaktır. Vizyon tarihinden kısa bir süre sonra Oldu mu şimdi tek parça izle etiketi ile internet üzerinden de izlenebilecek olan bu yerli yapım ailecek izlenecek filmler arasında bulunmaktadır.

Film Bilgileri820 kez
Oldu Mu Şimdi izle Full Tek Parça Komedi Filmi
Yorum Yap
Benzer Filmler