Müttefik izle Full Türkçe Dublaj Tek Parça 2016

Müttefik izle

Son yılların en iyi filmleri arasında olduğu söylenen Müttefik yani orijinal ismiyle müttefik izle daha vizyona girmeden internet üzerinden yayınlanan fragmanı bir çok izleyici topladı. Filmin vizyona girdikten sonra büyük bir izleyici kitlesi tarafından seyredileceği sanılıyor. Müttefik izle başrollerinde Brad Pitt, Lizzy Caplan, Marion Cotillard, Jares Harris, Jason Matthewson yer alıyor. Yönetmenliğini Robert Zemeckis yaptığı filmde birkaç konu birden işlenmiş, dram, gerilim, romantik konuların işlendiği film 2016 ABD yapımı.

Müttefik türkçe dublaj izle

Filmin vizyona girme tarihi 2 aralık 2016 olarak belirlendi. Müttefik tek parça izle senaryosu bir çok ünlü filme imza atmış kalemi kuvvetli senarist olarak bilinen Steven Knight tarafından yazıldı. Filmin yapımcılığını ise Robert Zemeckis, Graham King üstlendi. Filmin Diğer Adı Five Seconds of Silence olarak biliniyor.

Film Bilgileri862 kez
Müttefik izle Full Türkçe Dublaj Tek Parça 2016

Allied “Müttefik” Filminin Konusu

İkinci Dünya Savaşı sırasında geçen dram, gerilim ve romantik konuları işleyen Müttefik izle  kendi ülkeleri hesabına tetikçilik yapan Amerikalı Mаx Vatan Brаd Pіtt ile Fransız Marianne Beаusejоurun Mаrion Cоtіllard 1942 yılındaki bir görevleri sırasında yolları kesişir. muttefik-full-izle Müttefik izle yani Allied filminin konusunda Marianne Beаusejоurun, Mаrion Cоtіllard ikisine de Cаsаblаncа merkezindeki Nazi Alman elçisini öldürmek üzere görev verilmiştir. Ancak bu görev sırasında birbirlerine aşık olurlar ve sonrasında evlenirler. Ancak evli olmalarına rağmen birbirlerinden sakladıkları birçok sır vardır ve bu aralarındaki sevgi ile birlikte hissedilecek noktada bir gerilimin de ortaya çıkmasına neden olur. Konusunun karmaşası ve güzelliği ile dikkat çeken  Müttefik izle vizyona girme tarihinden sonra internet üzerinden de izlenebilecek. Sizlerde bu tarz filmleri gerilim filmleri kategorisinden full film izle seçenekleri ile hd olarak izleyebilirsiniz. 2016 Aralık Ayı Kaliteli Film Ayı muttefik-tek-parca-izle Aralık ayı içerisinde Türkiye sinemalarında verilecek olan yerli ve yabancı filmlerin tümünde konular birbiri ile ayrışıyor. Müttefik izle gibi bazı filmler savaş ve aşk karışık konulu olurken bazıları sadece savaş konulu bazıları ise aşk konulu olacak. Çocuklar için olan filmlerin başında Aralık ayı içerisinde vizyona girecek Kahraman Ördek adlı filmde vizyon tarihi itibari ile aynı Müttefik filminin getireceği sesi getireceğe benziyor. Aralık ayı içerisinde verilecek filmler arasında Incarnate, Görümce, Kahraman Ördek, Ben Daniel Blake, Sevdam Gözlerimde Kaldı, filmleri verilirken korku severler için seyircilerini koltuklarında donduracak bir film olan Lanetli Ev filmi ise korku filmi olarak Aralık ayı ortalarında vizyona girecek. Aralık ayı Müttefik full izle filminin ses getirmesi beklendiği gibi, Kasap Havası filminin de ses getirmesi bekleniyor. Kaliteli çekimi ve Çiğdem Sezgin’in yönetmenliğinde Kasap Havası filminde ünlü oyuncular Şenay gürler, Levent Ülgen, İnanç Konukçu, Hakan Karahan ve Nurcan Eren usta oyunculuklarını sergiliyor. Türk sinemasında 2010 yılından beri büyük bir ustalık sergileniyor. Avrupa ülkelerinde de Aralık ayında vizyona girecek olan Kasap Havası filminin birçok seyirci tarafından sinemalarda izlenmesi bekleniliyor.

Yorum Yap
Benzer Filmler