Max Steel Tek Parça izle Full HD 2016

Max steel tek parça izle

Aksiyon Macera türünde vizyona yeni girecek filmlerden biri olan Max Steel filmi, 14 ekim 2016 tarihinde seyircisi ile buluşacak. ABD yapımı Max steel filmi fantastik öğeleri de içinde barındıran bir yapım olmaktadır. Geçmişini arayan birinin hikayesine davet eden film aslında yeni bir süper kahramanın doğmasını da anlatıyor. Max steel izle seçenekleri ile vizyon tarihinden sonra film izleme sitelerinden de yayınlanacaktır. Kendi türünde oldukça iddialı yapımlar arasında bulunan Max Steel filmi şimdiden sinema severleri meraklandırmayı başardı. Max steel full izle etiketi ile internet üzerinden binlerce arama yapılmış ve yayınlandığı tarihten itibaren de fragman için yüz binlerce Max Steel izle araması yapılmış. Seyircisini oldukça meraklandıran Max Steel Türk seyircisinden beklediği beğeniyi alacağa benziyor. Max Steel filminin konusuna ise kısaca şu şekilde;

Max steel full izle

Max McGrath ( Ben Winchell ) babasını kaybettikten sonra yaşadığı yerde duramadı ve yeni bir şehre taşınmaya karar verdi. Şimdi yaşadığı yerden daha uzağa taşınan Max McGrath bu taşındığı yerdeki kişilerin babası hakkında çok şey fazla bilgileri olduğunu anlar. Yeni yaşanan yerde babası ile alakalı birçok bilgiye ulaşan genç adam hatta babasının bilmediği birçok hikayesi ve bilgisi ile de karşılaşacaktır. Bunun için de babasının çok eski bir dostu olan Dr. Miles Edwards ( Andy Garcia ) ile görüşmeye gider. Doktorun yardımı ile babasının çok farklı bir keşfin eşiğinde olduğunu öğrenecektir. Babasının herkesten sakladığı bu keşfin peşine düşen Max bu maceraları sırasında Steel adında küçük bir yaratıkla karşılaşır.

Film Bilgileri958 kez
Max Steel Tek Parça izle Full HD 2016

Steel adındaki bu küçük yaratıkla birleşen Max, bu birleşmeden sonra süper kahraman olacak ve adı da Max Steel olarak anılacaktır. Max Steel izle seçenekleri ile bir süper kahramanın nasıl oluştuğunu seyircisine anlatacak. Seyircisini oldukça şaşkınlığa uğratacak Max Steel filmi aynı zamanda farklı bir film izlendiğini de daha başından belli edecektir. Gerek çekim kalitesi gerek senaryosu ve efektleri ile harika bir sinema filmi olacaktır. Max Steel full izle seçenekleri ile alt yazılı veya Türkçe dublaj olarak yayın tarihinin hemen ardından izlenebilecek. max-steel-full-izle Önümüzdeki haftalarda seyirci ile buluşacak olan Max Steel filminin yönetmen koltuğunda Stewart Hendler otururken filmin oyuncu kadrosunda Ben Winchell ,  Maria Bello ,  Andy Garcia ,  Ana Villafañe ,  Mike Doyle gibi dünya çapında tanınan oyuncular yer almaktadır. Seslendirenler kısmında ise Josh Brener bulunmaktadır. Senaryosu Christopher Yost’ ait olan filmin yapımcıları ise Julia Pistor ,  Bill O’Dowd olmaktadır. max-steel-tek-parca-izle Keyifli dakikalar geçireceğiniz ve oldukça da beğeneceğiniz filmler arasına girecek olan Max Steel full izle seçenekleri ve daha yüksek kalitede izleme avantajları ile internet üzerinden izlenebilecek. Max Steel tek parça izle seçeneği ile de seyircisiyle buluşacak.

Yorum Yap
Benzer Filmler