Kolonya Cumhuriyeti izle

Film Bilgileri1.429 kez
Kolonya Cumhuriyeti izle

Kolonya Cumhuriyeti

Aralık ayı içerisinde vizyona girecek olan ve oldukça da iddialı yerli yapımlar arasında bulunan Kolonya Cumhuriyeti izle seçenekleri ile seyircisine oldukça keyifli ve eğlenceli bir film içeriği sunmaktadır. Son derece komik sahnelerin ve eğlenceli bir hikayenin anlatıldığı Kolonya Cumhuriyeti full izle seçenekleri ile de seyircisine oldukça kaliteli bir seyir imkanı sunmaktadır.

23 Aralıkta vizyona girecek olan yerli komedi yapımlarından olan Kolonya Cumhuriyeti filmi iki Adanalı arkadaşın başından geçen durumu anlatmaktadır. Maksut ve Şeref kendi hallerinde yaşayan iki tesisat ustasıdır. Ortaklaşa açtıkları tesisat dükkanından gelen para ile kıt kanaat geçinen ve biran önce borçlarından kurtulup zengin olmaya çalışan yurdum insanları Kolonya Cumhuriyeti izle filminde olmadık maceralara girecek ve ayaklarına gelen şans aslında en büyük şansızlıkları olacak.

Aralıkta Vizyona Giren Yerli Yapımlar

Son derece iyi bir hikaye ile anlatılan Kolonya Cumhuriyeti full izle seçeneklerinde karşımıza şu şekilde bir konu çıkacaktır.

Kendi hallerinde yaşayan Maksut ve Şeref bir gün Adana’da bir bankanın tesisat işlerini yapmak için fazla mesaiye kalırlar. Gün içerisinde oldukça yoğun çalışan ve bankanın da çalışma saatleri dışında tesisat tamiratı istemesi üzerine bütün gece bankanın tesisat sistemleri tamir edilecektir. Oldukça zorlu bir işçilik isteyen ama parası iyi olduğu için kabul edilen bu işin sonunda Maksut ve Şeref hayal edemeyecekleri bir durumun içine girecektir.

Tesisat işlerini yaparken yanlışlıkla bir yerin kırılması sonucunda bankanın kasa odasının duvarı çöker ve iki arkadaş paralar ile yüz yüze gelirler. Bir oda dolusu para ile karşılaşınca kendilerinden geçen bu iki kafadar parayı alıp almama konusunda oldukça tereddüt yaşarlar fakat sonrasında bankadaki tüm parayı alarak kayıplara karışmaya karar verirler. Oldukça komedisi yüksek olan Kolonya Cumhuriyeti full izle seçeneklerinde ailecek hem çok eğlenecek hem de oldukça farklı yerli yapım filmi ile karşılaşacaksınız.

Kolonya Cumhuriyeti Filminin Konusu

Bankadan paraların çalınmasının ardından her yerde aranan ve haber bültenlerine kadar çıkan bu iki kafadarın peşine polisin dışında kimseler de takılacak ve paraları onlardan almaya çalışacaktır. Bu iki kafadar ise hem peşlerindeki polisleri atlatmaya çalışacak hem de diğer parada gözü olanları atlatacaktır. Bunun içinde tesadüf eseri bir ülkeye kaçmaya çalışırlar. İşte macerada burada başlar. Bir Afrika ülkesi olan ve adının da Kolonya Cumhuriyeti olduğu ülkeye biran önce gitmek için çabalayacak olan ikilinin başına öyle şeyler gelecektir ki hem sürpriz sonla hem de oldukça eğlenceli bu filmle gülmeye doyacaksınız.

Kolonya Cumhuriyeti izle seçenekleri ile vizyon tarihinden çok kısa bir süre sonra internet üzerinden de yayınlanacak ve en iyi izleme seçenekleri sunulacaktır. Son derece eğlenceli ve bir o kadar da komik bir film içeriği sunacak olan Kolonya Cumhuriyeti tek parça izle seçeneği ile de izlenebilecek.

Yorum Yap
Benzer Filmler