Kasap Havası izle Full Tek Parça Yerli Dram Filmi

Film Bilgileri1.264 kez
Kasap Havası izle Full Tek Parça Yerli Dram Filmi

Kasap havası izle

Yapımcılığını, senaryosunu, yönetmenliğini Çiğdem Sezgin’in yaptığı Kasap Havası izle filmi 2016 yılı 2 Aralık filmleri arasında yerini aldı bile. Dram konulu olan filmin fragmanları bir çok seyirci tarafından izlendi. Filmin süresi 135 dakika, 135 dakika soluksuz izleyeceğiniz filmin başrollerini, Levent Ülgen, Şenay Gürler, Feriha Eyüboğlu, Nurcan Eren, Cemre Ebuzziya, Can Kolukısa, Özay Fecht, Hakan Kahraman İnanç Konukçu, Berk Balcı ve Aslı Bankoğlu paylaşıyor. Kasap havası izle 2 Aralık itibari ile vizyona girecek. Sayılı dram filmlerinden birisi olan bu film için eleştirmenler iyi yönde bir çok eleştiride bulundu. Filmin hem ağlatıp hem de düşündüreceğini söyleyen eleştirmenler. Aşkın verdiği mutluluk kadar acının da olduğuna vurgu yaptı. Kasap Havası Filminin Konusu Yeşilçam melodramlarından konu alınarak senaryosu yazılmış olan Kasap Havası izle filmi, mecburiyetlerle savaşmaya verilecek bir örnek olarak karşımıza çıkıyor. Yen Türkiye sinemalarında Yeşilçam klasikleri tadında bir film.

Kasap havası full izle

kasap-havasi-full-izle Kasap Havası tek parça izle taksi şoförlüğü yaparak evini geçindiren Ahmet adındaki genç, bir gün annesinin kendisine evlenmesi için uygun gördüğü birisiyle nişanlanmaya karar verdiği gün, kendisinden yaşça epey büyük olan Leyla isimdeki bir kadınla aşk dolu bir ilişki yaşamaya başlar. Leyla ve Ahmet bu tutkulu aşklarını evliliğe döndürmek istediklerinde Leyla’nın yıllar öncesinde bir müddet birlikte yaşadığı Semih Almanya’dan geri döner. Semih’in gelmesiyle birlikte Ahmet ve Leyla’nın ilişkileri alt üst olur. Leyla ve Ahmet bu çıkmazdan kurtulmaya çalışırlar. Yeşilçam Geri Döndü Son yılların en iyi dram filmlerinden olan Kasap Havası full izle eleştirmenler tarafından Yeşilçam geri döndü olarak isimlendirildi. Yeşilçam’ın bazı filmlerinde erkek ve kızın hem birbirlerini sevdikleri hem de bazı nedenlerden dolayı birleşemediklerini biliriz. Bu filmde de hemen hemen aynı konular işleniyor. Zenginliğin ve fakirliğin aşk içinde olumsuzluk ve olumluluk olarak anıldığı filmler Yeşilçam filmlerinde de bir çok kez konu olmuştu. Aralık ayı içerisinde vizyona girecek olan Kasap Havası full izle en fazla Yeşilçam dram filmi seven kişiler tarafından izlenecek. Tekhdfullfilmizle.com sitesinden bütün filmleri full film izle ve hd film izle seçenekleri ile izleyebilirsiniz. Ayrıca en iyi 2016 filmlerini buradan izleyebilirsiniz.

Kasap havası izle

2016 – Aralık ayında bir çok yerli ve yabancı filmin vizyona girmesi bekleniyor. Film severleri hangi konu üzerinde toplayacağı belli olan filmlerin içinde komedi filmleri, romantik filmler, korku filmleri ve aksiyon filmleri de var. Kasap havası full izle 2016 yılında izlenilecek en iyi Türk dram filmlerinden birincisi olarak sayılıyor. Kasap Havası filmini Aralık Türk filmleri içinde Sevdam Gözlerinde Kaldı filmi izliyor. Sevdam Gözlerinde Kaldı filmi de soluksuz izlenilecek Aralık ayı filmlerinden birisi olarak görülüyor. Yabancı animasyon film olarak çocukların çok seveceği bir film olan Kahraman Ördek filmi bir çok seyirci tarafından 2 Aralık tarihinde izlenecek ve hatta bir çok çocuk bu filmi tekrar tekrar izleyecek.

Yorum Yap
Benzer Filmler