Kaptan Fantastik Full izle 2016 Türkçe Dublaj

Film Bilgileri710 kez
Kaptan Fantastik Full izle 2016 Türkçe Dublaj

Kaptan Fantastik

Bu yılın ilgiyle beklenen yapımları Arasında yer alan kaptan fantastik bir çocuk ve gençlik filmi. Başrolünde Yüzüklerin efendisi serisinden Aragorn karakteri ile tanıdığımız Viggo Mortesen’in bulunduğu bu macera dolu filmde, aile bağlarının Gücüne, heyecana, sevginin kutsallığına tanık olacaksınız.

Mortesen’in fantastik yapımları ne denli başarı ile yürüttüğü biliniyor ve artık kırlaşmaya Başlamış saçlarıyla fantastik bir baba karakteri için biçilmiş kaftan olan Mortesen yapımın bir gösteriminde bir grup çocuk Tarafından yaz baba olarak adlandırılmış. Filmin ülkemizde gösterime girme tarihi 26 Kasım 2016.

İlgi ile beklenen bu yapım daha çok aileler ve çocukları tarafından tercih edilecek gibi görünüyor. Filmi vizyona girer girmez sitemizden Kaptan Fantastik izle seçeneği ile hemen izleyebilirsiniz.

Eğlenceli ve bir o kadar da duygusal olan bu yapım aslında bir babanın çocuklarına olan sevgisi ve bunun sonucu olarak ortaya çıkan merhameti ve fedakarlıkları üzerine kurulu.

Kaptan Fantastik HD İzle 

Kaptan fantastik filminin konusu oldukça sade. Filmde şehir merkezinden uzakta, adeta ilkel sayılabilecek fakat bir o kadar eğlenceli ve doğal bir ortamda yaşayan baba ve Çocuklarının hikayesi anlatılıyor. 6 çocuğunu modern Dünya’nın yüklerinde, formalitelerinden ve yağmacılığından uzak tutmaya çalışan babanın tek amacı çocuklarını dış Dünya’dan koruyabilmek ve entelektüel, doğaya ve insana saygılı bireyler yetiştirebilmek.

Ancak bu kusursuz ortamda 6 çocuklu aileni hayatını darma dağın eden annenin ölümü, beraberinde pek çok sorunu da getirecek.

Baba rolündeki Ben eşi ile birlikte çocuklarını yetiştirmek için moderniteye karşı bir yaklaşım izlemişlerdir. Modern Dünya’nın çeşitli popüler anlayışlarından uzak, daha disiplinli ve daha güven uyandıran bu ebeveynlik deneyimi, Ben için elişinin ölümü ile son bulacaktır. kaptan-fantastik-full-izle Eşinin ölümü ile adeta Yıkılan ve yaşadığı bu acı deneyimden sonra çocukları Tarafından da imtihan edilen Ben’in zor anlarına ebeveynler olarak Şahit olacak ve film de adeta kendinizden kesitler Göreceksiniz.

Daha serbest ve daha kuralsız bir çocuk eğitimi, çocuklar ile iletişimde yapılan hatalar filmde çarpıcı ve haz alacağınız sahneler ile ortaya konduğundan bu filmin Eğitici bir aile filmi olduğunu söyleyebilmek de mümkün. Kaptan Fantastik hd izlemek için sitemizi tercih edebilirsiniz. Sitemizde yer aşan tüm filmleri hd görüntü kalitesinde donmadan izleyebilirsiniz.

Kaptan Fantastik Full İzle 

Her şeye rağmen 5 çocuğunun arkasında duracak ve geçirdiği çalkantılı dönemden sonra oldukça iyi toparlayan Ben kimi zaman sizi güldürecek, kimi zaman düşündürecek ve kimi zaman üzüntüye boğacak.

Ancak bir ebeveyn olarak kendinizi göreceğiniz bu filmi izlemek size çok şey katacak. Özellikle filmdeki fantastik olaylar örgüsü, filmin baş kısımlarında yer verilmiş olan romantik evlilik sahnesi sizi çok etkileyecek. Tekhdfullfilmizle.com sitesinden bütün filmleri full film izleme seçeneği ile izleyebilirsiniz.

Kaptan Fantastik full izlemek için sitemizi tercih edebilirsiniz. Filmi alternatif izleme linkleri ile takılmadan izleyebilmeniz mümkün.

Yorum Yap
Benzer Filmler