Kahramanlar Takımı 2016 izle Full Türkçe Dublaj

Film Bilgileri964 kez
Kahramanlar Takımı 2016 izle Full Türkçe Dublaj

Kahramanlar Takımı Animasyon filmler son dönemlerde artık yalnızca çocuklara değil genç ve yetişkinlere de hitap ediyor olması sebebiyle en sık izlenen yapımlar Arasında yer almaya başladılar. Özellikle teknolojinin getirileri sayesinde gerçeğe en yakın grafikler işe izleyiciye sunulan animasyon filmler ülkemizde de kaliteli dublaj kadrolarının Varlığı sayesinde ilgi çeken yapımlar Arasında yerini alıyor. Ailecek severek izlenebilecek filmlerden biri olan ve bu yıl gösterime giren kahramanlar Takım’ı bir maymun Kral’ın hikayesini konu alıyor. Olaylar zinciri bakımından sürükleyici ve büyüleyici bir tarafı olan bu Yapımı Monkey King: Hero Is Back ismiyle de bulabilirsiniz.

Kahramanlar Takımı izlemek sitemizi tercih edebilir vizyona yeni girmiş son yıla ait tüm filmleri en Yüksem görüntü ve ses kalitesinde sitemizde bulabilirsiniz.

Kahramanlar Takım’ı Full İzle Kahraman takımının konusu oldukça ilgi çekici. Diğer maymunlardan farklı olarak çeşitli Doğaüstü Güçleri elinde bulunduran maymun kral cennet ve Yeryüzü Arasında dilediği zaman geçiş yapabilmekte ve iki dünya Arasında özgürce dolaşabilmektedir. Ancak elbette ona bu izin Tanrılar Tarafından verilmiştir. Tanrıları kızdırarak tüm Doğaüstü güçlerini kaybeden maymun kral, üstüne üslük bir adaya Sürgün edilerek burada hapsedilir. 5 element dağı olarak anılan bu Dağda Sürgün bir bu kütlesinin içinde tam 500 yıl sürecektir. 500 yıl boyunca halkı Tarafından dilden dile aktarılan maymun Kral’ın hikayesi nihayet bir efsane haline gelir ancak kimseye göre efsanenin bir Gerçeklik Payı yoktur. Burada filme capcanlı ve Heyecanlı karakteriyle filme yeni bir soluk katan minik Liu dahil olur. Minik Liu’nun hikayesini Öğrenmek için filmi sitemizden Kahramanlar Takımı hd izle modunda izleyebilmeniz mümkün. Maymun Kral’ın unutulmaya yüz tutmuş hikayesinden oldukça etkilenen ve maceracı ruhu ile bu işin peşine düşmeye karar veren Liu’nun yaşadığı kasaba dağ canavarlarının saldırısına uğrar. Kasabaya adeta baskın yapan ve bu sevimli kasabada bir kaos yaratan canavarlar Liu’ya da ulaşacaktır. Ancak Liu zekası ve cesareti sayesinde yanında minik bir kız çocuğu ile birlikte kasabadan kaçıp kurtulmayı başaracaktır.

Kahramanlar Takımı HD İzle Kaçıp kurtulsa bile dağ canavarlarının halen kendisini gelip ettiğini bilen Liu 5 Element Dağı’na sığınır. Efsanelere konu olmuş bu dağın içinde bir yandan canavarlardan kaçan Liu bir yandan da çok merak ettiği Maymun Kral efsanesinin gerçekliğini araştırma fırsatı bulacaktır.

Dağın içinde Keşif yaparken maymun Kral’ın hapsedildiği yeri bulan Liu Yanlışlıkla maymun kralı serbest bırakır. Başlangıçta büyük bir Kuşku ve korkuyla baş etmek zorunda kalan Liu sonunda maymun kralla bir anlaşmaya varacak ve başka bir efsanenin baş Kahraman’ı olarak tarihe adını yazdıracaktır.

Liu Maymun Kral’ı serbest bırakır ve birlikte kasabayı kurtarmaya çalışırlar. Filmi sitemizden Kahramanlar Takımı full izle seçeneğiyle tel part halinde izleyebilirsiniz.

Yorum Yap
Benzer Filmler