İkinci Şans izle 2016 Full Tek Parça 720p Özcan Deniz Filmi

İkinci şans izle

Kasımda vizyona girecek olan aşk filmlerinden olan İkinci Şans komediyi ve romantizmi sonuna kadar yaşatacak ve hissettirecek bir film olacak. Özcan Deniz’in son filmi olan İkinci Şans izle seçenekleri ile de oldukça kaliteli bir film içeriği sunmaktadır. Özcan Deniz şarkıcılığının yanı sıra artık sinemacı olarak da uzun zamandır karşımıza çıkmakta. Son filmi olan İkinci Şans ise eski partneri ve oyuncu arkadaşı Nurgül Yeşilçay ile paylaşıyor. İkinci şans full izle seçenekleri ile oldukça farklı bir aşk filmi konsepti sunuyor.

İkinci şans full izle

Romantik komedi tarzında olan filmde aslında dramatik bir çok sahne bulunuyor. Aşk ilişkisinin yanı sıra anne ve baba olma konularında da oldukça farklı bir hikaye sunacak olan İkinci Şans full izle seçeneklerinde karşımıza çıkacak olan oyuncular ise Nurgül Yeşilçay , Özcan Deniz , Füsun Erbulak , Aybüke Turan , Fulya Şirin gibi isimlerden oluşmaktadır. Senaryosu ve yönetmenliği de Özcan Deniz’e ait olan İkinci Şans filmi Avşar Yapım tarafından üstlenilmektedir. İkinci şans izle seçenekleri için vizyon tarihinden kısa bir süre beklemeniz gerekecektir. 18 Kasımda vizyona girecek olan İkinci şans full izle seçenekleri ile internet üzerinden de izlenebilecektir.

Film Bilgileri2.568 kez
İkinci Şans izle 2016 Full Tek Parça 720p Özcan Deniz Filmi

Aşk, komedi ve dramı bir arada buluşturan İkinci Şans filminin konusu ise özetle şu şekilde olacaktır. İkinci şans izle filminde Yasemin eski bir matematik öğretmenidir. Cemal ise et restoranı sahibi karizmatik, gurme bir adamdır. Bu iki kişinin yolları bir şekilde ortak bir noktada buluşur. Geçmişte yaptıkları hatalar yüzünden ikisi de hayatlarına farklı bir yön vermiş ve artık aşk ilişkisi yaşamak istemiyorlardır. Yasemin, tüm hayatını kızına ve annesine adamıştır. ikinci-sans-full-izle İkinci şans izle filminde Cemal ise tüm hayatını işine entegre etmiştir. Kendi oğluna bile babalık etmez ve tamamen geçmişinden kurtulmaya çalışır. İki geçmişinden kurtulmak isteyen insanın yolları kesişir ve hem komik hem de hüzünlü bir aşk hikayesi ortaya çıkar. En iyi romantik filmleri için burayı ziyaret edebilirsiniz. ikinci-sans-tek-parca-izle İkinci şans izle filminde her insanın hayatta ikinci bir şansa ihtiyacı vardır ve bu şans da karşılarına çıkınca değerlendirmesi gerekir. İşte filmde anlatılan ve son derece de etkileyici olan ikinci şans izle filminde hem farklı bir aşk hikayesine tanık olacak hem de son derece farklı bir aile ilişkine tanık olacaksınız. Birçok açıdan diğer aşk filmlerinden farklılık gösterecek olan İkinci şans filmi oyunculuklar yönünden de son derece kaliteli bir içerik oluşturmaktadır. Özcan Deniz de artık sinema konusunda usta isimler arasına girdi ve oldukça kaliteli bir çekim sağladı. Bu filmi ile ustalık dönemine geçeceği ise kendi iddiasını oluşturmakta. ikinci-sans-720p-izle İkinci şans izle filmi Dram, komedi ve aşk üçgeninde iki farklı insanın hem geçmişlerini hem de bugünlerini sorguladıkları ve yepyeni bir hayata başlayacakları dönemi anlatan İkinci şans tek parça izle seçeneği ile vizyon tarihinden kısa bir süre sonra internet üzerinden de izlenebilecektir. Tekhdfullfilmizle.com sitesinden ikinci şans izle filmini full film izle ve hd film izle seçenekleri ile tek parça olarak izleyebilirsiniz.

Yorum Yap
Benzer Filmler