Görümcü izle 2016 Full Tek Parça Yerli Film

Görümce izle

Türk sinemasının komedi dalında 2016 filmleri arasında en iyi film olarak anılan Görümce izle filmi sinema severleri çok güldürecek gibi görünüyor. BKM yapımı olan filmin yönetmenliğini Kocan Kadar Konuş ve Patron Mutlu Son İstiyor filmlerinin yönetmenliğini gerçekleştiren Kıvanç Baruönü yaparken filmin senaryosu Gupse Özay’a ait. Görümce izle filminin başrollerini Gupse Özay, Buğra Gülsoy, Zeynep Kankonde, Eda Ece, Ayşegül İşsever, İnci Pars, Anıl Tetik, Ayberk Atilla ve Özlem Tokaslan paylaşıyor. Filmin senaryosunu da Gupse Özay yazdı.

Görümce tek parça izle

Film Bilgileri10.357 kez
Görümcü izle 2016 Full Tek Parça Yerli Film

Görümce izle

Görümce izle filminde gelin görümcelerin geçinmesinin zor olacağı ele alınıyor. Gupse Özay’ın canlandırdığı Yeliz erkek kardeşi olan Ahmet’e çok fazla düşkündür. Yeliz ile Ahmet birlikte aynı evde yaşamakta Yeliz Ahmet’e yarı annelik yapmaktadır.

Yeliz ve Ahmet iyi bir hayat geçirirken Ahmet Deniz adında bir kıza aşık olur. Yeliz kardeşini Deniz’den o kadar kıskanır ki, onları ayırmak için elinden geleni yapmaktadır. Yeliz’in çabaları devam ederken Ahmet Deniz’e evlenme teklif eder. Yeliz’in dünyası başına yıkılır.

Görümce izle filminde Yeliz şimdiye kadar erkek kardeşini tüm görüştüğü kızlardan ayırmıştır fakat Deniz üzerinde aynı etkiyi gösteremeyince perişan olur. Evlenme teklifinden sonra bile işini şansa bırakmayarak arkadaşları ile toplanarak kafa kafaya verir ve Deniz ve Ahmet’i ayırmak için bir çok plan kurar.

Görümce full izle

Ablası Yeliz ve sevdiği kız Deniz arasında sıkışıp kalan Ahmet ablasının kurduğu tuzaklardan sevdiği kızı korumaya çalışır. Bu maceralar Görümce full izle filminin içeriğinde bir takım türlü komik hikayelere dönüşerek devam eder.

Gelin görümcelerin arasındaki durumu mizahi bir dille beyaz perdeye yansıtan Gupse Özay, filmin başrolünde de büyük bir oyunculuk sergilemiş. Filmin konusu itibari ile bol bol gülerek izlenecek filmlerden birisi olan Görümce filmi 2 Aralık 2016 tarihinde vizyona girecek.

Türk Sineması gorumce-full-izle Son zamanların Görümce full izle filmleri gibi güzel filmlere imza atan Türk sineması bir çok dram ve romantik komedi dalında da film çıkardı. Çok yakında vizyona girecek bu filmler arasında başrollerini İnanç Konukçu, Şenay Gürler, Cemre Ebuzziya ve Hakan Karahan’ın paylaştığı Kasap Havası adlı dram filmi de yer alıyor. Tekhdfullfilmizle.com sitesinden yerli komedi filmleri kategorisinden bütün yerli yapımlı komedi filmlerine ulaşabilirsiniz.

Görümce 2016 izle

2016 yılının sonlarında vizyona girecek olan Türk sinemasına ait filmlerin bazılarının ismi ve başrol oyuncuları sürpriz olarak vizyon tarihine kadar saklanacak. 2 Aralık tarihli üç tane Türk filminin daha vizyona girmesi bekleniyor. 2017 de çekimlerine başlanacak ve bir dram filmi olacak filmlerden birisinin başrolünde Kıvanç Tatlıtuğ ve güzel oyuncu Tuğba Büyüküstün’ün oynayacağı konuşuluyor.

Görümce full izle filmi gibi komedi dalında filmlerinde yapım aşamasında, senaryo yazımında olduğu söylenen dedikodular arasında. Film eleştirmenlerinin dile getirdiği son zamanların en iyi Türk filmlerinin 2017 yılında vizyona gireceği söyleniyor.

Yorum Yap
Benzer Filmler