Gölge izle 2017 Yerli Gerilim Filmi Full

Gölge izle

Yeni yılın ikinci haftasında vizyona girecek olan Gölge izle seçenekleri ile izleyicisine son derece farklı bir film içeriği sunmaktadır. 13 Ocak tarihinde vizyona girecek olan gerilim türündeki yerli yapım Gölge full izle seçenekleri ile seyircisine birçok farklı izleme seçeneği sunmaktadır. Gerilim türündeki Gölge izle seçeneklerinde bir çiftin hayattaki duruşlarını ve yaşadıkları sıkıntılara tanık olacağız. Gölge full izle seçeneklerine geçmeden önce oyuncu kadrosuna ve yönetmenine bakalım. Ocakta Vizyona Girecek Olan Yerli Yapımlar Gölge filmi Burak Donay’ın yönetmenliğinde ve İbrahim Vurmaz senaryosu ile perdeye geliyor. 13 ocakta vizyonda olacak Gölge full izle seçeneklerinde karşımıza çıkacak oyuncu kadrosu Deniz Gönen Türkcan , Şenol İpek , Erol Koçan , Yüksel Molla , Funda Dönmez gibi isimlerden oluşmaktadır. Gerilim türündeki Gölge filmi benzerlerinden oldukça farklı bir konuyu seyircisinin karşısına çıkarıyor. Yeni evli bir çiftin başından geçen hikayeyi anlatacak olan Gölge filminde gözle görülmeyen bazı sıkıntıların genç bir kadının hayatını nasıl değiştirdiğine tanık olacaktır. Gölge izle seçeneklerinde karşımıza şu şekilde bir film konusu çıkacak. Tarık ve Gülay birbirlerini severek evlenmiştirler. Daha yeni evli olan ve hayatlarını hali yoluna koymaya çalışan çift Gülay’ın iş bulamamasından dolayı sıkıntılı bir süreç yaşamaktadırlar. Tarık bir ajansta editör olarak çalışmakta ve kazandığı para ile zar zor geçinmektedirler. Evlendikten bir süre sonra maddi sıkıntılar gün yüzüne çıkar ve çift olur olmaz yere kavga etmeye başlarlar. Maddi sıkıntılar birçok farklı sıkıntıya yol açmış ve bu yeni evli çift bir çıkmazın içine girmişlerdir. Tam her şey kötü gidiyor derken Tarık çok iyi bir işe adım atar. Şirketinin imzaladığı yeni bir anlaşmada oldukça önemli bir göreve getirilecek olan Tarık bu anlaşmanın ardından kutlama yapmak için tüm arkadaşları ile eğlenceye gitmiştirler. Yerli Gerilim Filmi 2016 Eğlencenin tam ortasında telefonu çalar ve komşusu tarafından gelen bu aramada Gülay’ın çok rahatsızlandığını ve hemen eve yetişmesi gerektiği bildirilmektedir. Bu haberi alan Tarık en hızlı şekilde evine gider ve karısının bir sinir krizi geçirdiğini görür. Apar topar hastaneye giden çift hiçbir şekilde bu rahatsızlığın nedenini bulamaz ve Gülay gün geçtikçe kötüye gider. Hayatları artık daha da çıkmaza girmiştir. Fakat birbirlerine duydukları sevgi ile ve aralarındaki bağ sayesinde bir süre sonra her şey düzene girer ve Gülay tüm sıkıntılarından kurtulur. Fakat bu sorundan kurtulmak için çiftin başvurduğu yol seyircisini oldukça şaşırtacak ve hiçbir şey artık eskisi gibi olmayacaktır. Seyircisine oldukça farklı bir sürpriz yaşatacak olan hikayede birçok farklı çıkmaz bulunmakta ve seyirci her zaman için en etkin halde tutulmaktadır. Gölge tek parça izle seçeneği ile 13 ocak vizyon tarihinden kısa bir süre sonra internet üzerinden de en iyi izleme seçenekleri ile izlenebilecek.

Film Bilgileri584 kez
Gölge izle 2017 Yerli Gerilim Filmi Full

Gölge 2017 izle

Gölge filmi Burak Donay’ın yönetmenliğinde ve İbrahim Vurmaz senaryosu ile perdeye geliyor. 13 ocakta vizyonda olacak Gölge full izle seçeneklerinde karşımıza çıkacak oyuncu kadrosu Deniz Gönen Türkcan ,  Şenol İpek ,  Erol Koçan ,  Yüksel Molla ,  Funda Dönmez gibi isimlerden oluşmaktadır.

Gerilim türündeki Gölge filmi benzerlerinden oldukça farklı bir konuyu seyircisinin karşısına çıkarıyor. Yeni evli bir çiftin başından geçen hikayeyi anlatacak olan Gölge filminde gözle görülmeyen bazı sıkıntıların genç bir kadının hayatını nasıl değiştirdiğine tanık olacaktır. Gölge izle seçeneklerinde karşımıza şu şekilde bir film konusu çıkacak.

Tarık ve Gülay birbirlerini severek evlenmiştirler. Daha yeni evli olan ve hayatlarını hali yoluna koymaya çalışan çift Gülay’ın iş bulamamasından dolayı sıkıntılı bir süreç yaşamaktadırlar. Tarık bir ajansta editör olarak çalışmakta ve kazandığı para ile zar zor geçinmektedirler. Evlendikten bir süre sonra maddi sıkıntılar gün yüzüne çıkar ve çift olur olmaz yere kavga etmeye başlarlar.

Maddi sıkıntılar birçok farklı sıkıntıya yol açmış ve bu yeni evli çift bir çıkmazın içine girmişlerdir. Tam her şey kötü gidiyor derken Tarık çok iyi bir işe adım atar. Şirketinin imzaladığı yeni bir anlaşmada oldukça önemli bir göreve getirilecek olan Tarık bu anlaşmanın ardından kutlama yapmak için tüm arkadaşları ile eğlenceye gitmiştirler. Tekhdfullfilmizle.com adresinden en iyi yerli filmleri buradan izleyebilirsiniz.

Gölge yerli filmini izle

Eğlencenin tam ortasında telefonu çalar ve komşusu tarafından gelen bu aramada Gülay’ın çok rahatsızlandığını ve hemen eve yetişmesi gerektiği bildirilmektedir. Bu haberi alan Tarık en hızlı şekilde evine gider ve karısının bir sinir krizi geçirdiğini görür. Apar topar hastaneye giden çift hiçbir şekilde bu rahatsızlığın nedenini bulamaz ve Gülay gün geçtikçe kötüye gider.

Hayatları artık daha da çıkmaza girmiştir. Fakat birbirlerine duydukları sevgi ile ve aralarındaki bağ sayesinde bir süre sonra her şey düzene girer ve Gülay tüm sıkıntılarından kurtulur. Fakat bu sorundan kurtulmak için çiftin başvurduğu yol seyircisini oldukça şaşırtacak ve hiçbir şey artık eskisi gibi olmayacaktır.

Seyircisine oldukça farklı bir sürpriz yaşatacak olan hikayede birçok farklı çıkmaz bulunmakta ve seyirci her zaman için en etkin halde tutulmaktadır. Gölge tek parça izle seçeneği ile 13 ocak vizyon tarihinden kısa bir süre sonra internet üzerinden de en iyi izleme seçenekleri ile izlenebilecek.

Yorum Yap
Benzer Filmler