Gold izle Full Türkçe Dublaj 2017

Film Bilgileri607 kez
Gold izle Full Türkçe Dublaj 2017

Gold izle

2017 yılında vizyona girecek olan dram ve macera türündeki Gold filmi seyircisi için son derece farklı ve bir o kadar da kaliteli bir yapım örneği sunmaktadır. 3 Şubat tarihinde vizyona girecek olan Gold full izle seçenekleri ile de seyircisine birçok farklı izleme özelliği sunmaktadır. Vizyona girecek filmler arasında oldukça merakla beklenen Gold izle ile Amerikan rüyasına kapılan ve yüzbinlerce Amerikalının denediği yolları deneyen bir adamın hikayesine tanık olacağız. Seyircisi için oldukça farklı bir konuyu son derece kaliteli bir metin ile sunan Gold full izle seçeneklerinde yönetmen koltuğunda karşımıza Stephen Gaghan çıkarken filmin oyuncu kadrosunda Matthew McConaughey , Bryce Dallas Howard , Toby Kebbell , Rachael Taylor , Michael Landes gibi isimleri görüyoruz. Oldukça kaliteli bir yapım örneği olarak izleyeceğimiz filmde usta aktörler olmasa da gelecek vaat eden oyuncular bulunmakta ve son derece de kaliteli bir oyunculuk ile karşımıza çıkmaktalar.

2017’de Vizyona Girecek Yabancı Filmler

Gold izle seçeneklerinde karşımıza çıkacak olan film konusu ise şu şekilde olacaktır. Bilindiği üzere Amerika özellikle de Kuzey Amerika çok yoğun şekilde altın rezervleri ile dolu olmaktadır. Neredeyse dünya altın rezervlerinin yarısından fazlası bu bölgede olmaktadır. Bu yoğun altın rezervleri ise herkesin iştahını kabartmakta ve kolay yoldan zengin olmanın kapılarını açmaktadır. Gold full izle seçeneklerinde işte böyle bir hayal ile işe koyulan fakir bir adamın zengin olma süreçlerine tanık olacağız. John kendi halinde ailesi ile birlikte yaşayan orta sınıf bir ekonomiye sahip olan sıradan bir Amerikan vatandaşıdır. Fakat Amerikan rüyasına kapılıp bir an önce zengin olmak istemektedir. Bunun için de Kuzey Amerika’da bulunan altın rezervlerinden altın çıkarmayı ve işleyip satmayı kafasına koymuştur.  Bunun için tüm çalışmalara başlar. Fakat bir gerçek var ki o da bu işin mafyanın elinde olmasıdır.  John hem mafya ile bir mücadeleye girecek hem de altın rezervlerini bulmak için son derece heyecanlı bir maceranın içine girecektir.

Gold türkçe dublaj izle

Tabi bir süre sonra Gold izle seçeneklerinde film kahramanımızın isteğine ulaştığını görüyoruz. Mafyayı atlatmış ve altın rezervini bularak bir anda zengin olmuştur. Mütevazi yaşımdan bir anda milyon dolarlık bir zengin yaşamına geçen John’un hayatında da birçok değişiklik olmuştur. Kumar, kadınlar ve yüksek eğlenceli yaşamın kapısını ardına kadar aralayan John’un zenginlik ile olan imtihanı kısa sürecek ve bir süre sonra kumar, içki ve kadınlar hayatını bambaşka bir noktaya taşıyacaktır. Yani Amerikan rüyası, Amerikan kabusuna dönecek ve son derece farklı bir hayat çizgisine geçiş yapacaktır. Oldukça farklı ve kaliteli bir hikaye ile seyircisinin karşısına çıkacak olan Gold tek parça izle seçenekleri ile vizyon tarihinden kısa bir süre sonra internet üzerinden de birçok izleme seçeneği ile en kaliteli şekilde izlenebilecektir.

Yorum Yap
Benzer Filmler