Geniş Aile 2 izle Her Türlü Filmi Full Tek Parça

Geniş aile 2

Bir dönemin en fenomen dizilerinden olan Geniş Aile sinemada da umduğu başarıyı buldu ve sinema seyircisinden de oldukça beğeni kazandı. İlk filmi ile hızlı bir çıkış yakalayan Geniş Aile serinin ikinci filmi ile vizyona yine bol kahkaha ve eğlence getiriyor. Geniş aile 2 izle seçenekleri ile seyircisine yerli yapım komedi filmlerinden daha fazlasını sunmaktadır.

Geniş aile 2 full izle

4 Kasım tarihinde seyircisi ile buluşacak olan Geniş Aile 2 izle seçenekleri ile vizyon tarihinden kısa bir süre sonra internet üzerinden de izlenebilecek. Dizisi çok sevilen ve ilk filmi de oldukça beğenilen Geniş aile 2 izle aramaları internet ortamında da oldukça fazla aratılmış ve filmin fragmanı oldukça yüksek izlenme oranına ulaşmıştır. Komedi ve macera türündeki Geniş Aile 2 Her Türlü filminin yönetmen koltuğunda Ömer Uğur oturuyor. Filmin senaryosu ise Cüneyt İnay’a ait. Değişmeyen kadro uzun zamandan beri birlikte çalışıyor ve son derece de başarılı yapımları seyircisi ile buluşturuyor. Geniş aile 2 full izle seçenekleri ile seyircisine bol kahkaha ve eğlence sunuyor.

Film Bilgileri1.576 kez
Geniş Aile 2 izle Her Türlü Filmi Full Tek Parça

Önümüzdeki ay vizyona girecek ve seyircisi tarafından da oldukça merakla beklenen Geniş Aile 2 izle seçeneğinde karşımıza çıkacak oyuncular ise Ufuk Özkan ,  Bora Akkaş ,  Fırat Tanış ,  Bülent Çolak ,  Özge Ulusoy gibi isimlerden oluşmaktadır. Geniş Aile 2 Her Türlü filminin konusu ise kısaca şu şekilde olmaktadır. genis-aile-2-full-izle Geniş aile 2 izle filminde Cevahir’in kardeşi Zekai kumarhanelerdeki rulet masalarını kontrol edebilen bir saat düzeneği bulur. Bu sistem sayesinde rulet masaları istenen renkte ve sayıda durabilecektir. Bu keşfi öğrenen Cevahir, bunu hemen kullanmak ve bir an önce de zengin olmak ister. Zengin olmak için de Paçacı lakaplı mafyanın kumarhanesine gider ve rulet masasına oturur. Namlı ve belalı Paçacı’nın kumarhanesinde alet denenir. Ancak bu düzenek tam olarak geliştirilmediğinden dolayı ayarlama yapılmaz ve kumarhanenin tüm paraları başkasına gider. Geniş Aile 2 full izle seçeneklerinde oldukça kahkaha dolu sahneler bulunmaktadır. Full film izle, hd film izle seçenekleri ile bu tarz filmleri 2017 filmleri kategorisinden izleyebilirsiniz. genis-aile-2-tek-parca-izle Geniş Aile 2 Her Türlü Konusu Geniş aile 2 izle filminde kumarhanesinde yapılan hile sonucunda oldukça maddi kayıplara uğrayan Paçacı, Cevahir’in sevgilisi Pırıl’ı kaçırır. Eğer kumarhanesinden giden parayı geri getirmez ise kızı öldürecektir. Cevahir de sevgilisini bu kötü adamın elinden kurtarmak için rulet masası düzeneğini de alır ve Kıbrıs’a gider. Arkadaşları ile birlikte Kıbrıs’a giden Cevahir’e oradan koyu Bilal de katılır ve ekip Kıbrıs’ta hileli şekilde kumar oynamaya başlarlar. Önceleri ihtiyaçları olan parayı kazanırlar, fakat aç gözlülükleri ve daha fazla kazanma hırsları sürekli onları oyunda tuttuğu için kazandıklarını olduğu gibi geri verirler. Fakat Cevahir’in sevgilisini kurtarmak için saate 4 saat zamanı kalmıştır. Geniş Aile 2 tek parça izle seçeneği ile seyircisine kahkahaya doyum olmayacak bir sinema sunuyor. Full film izleme sitesi olan tekhdfullfilmizle.com sunar.

Yorum Yap
Benzer Filmler