Cehennem 2016 izle Inferno Full HD

Cehennem 2016 izle

Her yıl olduğu gibi bu yıl da sinema sezonunda yabancı yapımlar arasında oldukça dikkat çeken sinema filmleri bulunmakta. Gerilim ve macera türünde film severler için oldukça kaliteli bir sinema filmi içeriği sunacak olan Cehennem 2016 izle seçenekleri ile türünün en iyi filmleri arasında şimdiden gösterilmeye başlandı. Sinema eleştirmenlerinden tam not alan Cehennem 2016 filmi ABD, Japonya, Macaristan ve Türkiye ortak yapımı olmaktadır. Tekhdfullfilmizle.com sunar.

Cehennem 2016 filmi full izle

14 Ekim 2016 yılında vizyona girecek olan Cehennem 2016 full izle seçenekleri ile seyircisine oldukça keyifli bir sinema filmi içeriği sunacak. 121 dakika sürecek olan ve heyecanın bir dakika bile eksik olmayacağı filmin yönetmen koltuğunda Ron Howard oturmaktadır. Cehennem 2016 filminin senaristleri ise Dan Brown ve David Koepp olmaktadır. Kitapları ile yakından tanıdığımız Dan Brown şimdi de sinema perdesinde uzun süre konuşulacak olan bir filme imza atıyor. Cehennem 2016 izle ile seyirciye hiç tahmin edemeyeceği bir gizemin peşinden sürüklenirken aynı zamanda aksiyon ve macera sahneleri ile de oldukça etkilenecek.

Film Bilgileri1.454 kez
Cehennem 2016 izle Inferno Full HD

Cehennem 2016 Konusu Seyircisine bir Hollywood filminden daha fazlasını sunacak olan Cehennem 2016 filmi konusu ise kısaca şu şekilde olmaktadır; Robert Langdon bir semboloji uzmandır. İşinde oldukça başarılı olan ve ülkenin en tanınmış kişilerinden biri olan Robert Langdon, Dante ile ilgili bir ipucunun peşine düşer. Fakat bu çok zor macerasında birden bire kendini Floransa’da bir hastanede bulur. Hastanede uyandığında kendini hatırlamakta, kim olduğunu bilmektedir. Fakat hastaneye gelmeden önceki birkaç günlük süreci tamamen unutmuş ve kendini ne kadar zorlasa da bu son birkaç günü hatırlayamamaktadır. Kaldığı hastanede doktor olarak çalışan Sienna Brooks’un yardım etmesi ile Avrupa turuna çıkacak olan Robert Langdon bu yolculuk ile Avrupa’nın her yerini dolaşacak ve hem hatırlamadığı anılarını bulmaya çalışacak hem de dünyanın büyük kısmını yok edecek olan bir virüsü yaymak isteyen çılgın bir adamın peşine düşecek, tabi bu arada kendisini ortadan kaldırmak isteyen kişilerden de saklanması gerekecek. cehennem-filmi Vizyona Yeni Giren Yabancı Yapım Gerilim Filmleri Oldukça farklı konusu ve en heyecanlı sahneleri ile Cehennem 2016 izle seçenekleri ile de seyircisini büyüleyecek. Dünya ile aynı anda ülkemizde de vizyona girecek olan film internet üzerinden de yayınlanacak. Cehennem 2016 tek parça izle seçeneği ile kaliteli bir sinema filmi içeriği sunmaktadır. Cehennem 2016 full izle filminde karşımıza çıkacak oyuncular ise Tom Hanks ,  Ben Foster ,  Omar Sy ,  Irfan Khan ,  Felicity Jones gibi kendi alanlarında dünya çapında sevilen oyuncular olmaktadır. Birçok açıdan benzerlerinden farklılıklar oluşturacak olan Cehennem 2016 full izle ile sizlere en gizemli ve en yüksek macera sahneleri olan film içeriğini sunacak. Macera filmleri için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap
Benzer Filmler