Çalgı Çengi İkimiz izle 2017 Tek Parça Full

Çalgı çengi ikimiz izle

Yeni yılın gelmesi ile birlikte birçok farklı yerli yapım da seyircisi ile buluşacak. Yeni yılda vizyona girecek olan ve merakla beklenen yerli yapımlar arasında bulunan Çalgı çengi 2 izle seçenekleri ile seyircisine oldukça komik bir macera vaat ediyor. Çalgı Çengi ilk filmi ile gişede istenen başarıyı yakalamamış olsa da Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in tanınmasında oldukça etkili olmuştur. Çalgı Çengi ilk filminin internet üzerinden izlenmesi oldukça yüksek izleme sayısına ulaşmış ve ekibin kaliteli komedi filmi herkes tarafından tanınmıştı. Sonrasında ise iki tane üst üste Düğün Dernek filmleri geldi ve en çok izlenen yerli yapımlar arasına girdi. Ekip şimdide de Çalgı Çengi 2 full izle ile aynı başarıyı yakalamaya çalışıyor. calgi-cengi-ikimiz-full 6 Ocak’ta vizyonda girecek olan Çalgı Çengi 2 izle seçenekleri ile seyircilerini şimdiden merakta bırakmayı başardı. Çalgı çengi ikimiz izle seçeneğinde ilk filmin değişmeyen kadrosunu görüyoruz. Ahmet kural ve Murat Cemcir Salih ve Gürkan karakteri ile başrolde olurken Çalgı Çengi 2 izle de karşımıza çıkacak diğer isimler ise Ayhan Taş, Burak Satıbol, Tuna Orhan, Rasim Öztekin ve Erdal Tosun gibi isimler ile karşılaşıyoruz. Çalgı Çengi 2 full izle seçeneklerinde filmin senaristi ve yönetmeni ise değişmiyor ve Selçuk Aydemir oluyor. Ocak ayı içerisinde vizyona girecek ve Çalgı Çengi 2 full izle seçeneği ile kısa bir süre sonra internet üzerinden de izlenebilecek olan filmin konusuna bakacak olursak karşımıza özetle şu şekilde bir konu çıkacak.

Çalgı çengi 2 izle

calgi-cengi-ikimiz-tek-parca Çalgı Çengi ilk filmde mafyanın cinayetine tanık olan ve cesedi yok etmek için uğraşan Gürkan ve Salih bu sefer mafyanın içerisine tamamen girerler ve olmadık bir maceranın içinde kendilerini bulurlar. Mafyanın hem pis işlerini yapan hem de onların eğlencelerinde ve düğünlerinde sahneye çıkan bu teyze çocukları kendilerine has yorumları ve olaylara bakışları ile seyircisine oldukça komedi yüklü bir film örneği sunacaktır. Çalgı Çengi 2 Ne Zaman Vizyona Giriyor Ankaralı iki müzisyen olan Salih ve Gürkan tekrardan İstanbul’a gelecek ve başlarına da olmadık işler açacaktırlar. Artık mafyanın içinde olan ve hiçbir şekilde de bu adamlardan kurtulamayacaklarını anlayan teyze çocukları birçok farklı maceranın içerisine girerken aynı zamanda seyircisine de oldukça komedi yüklü sahneler oluşturacaktır.

Çalgı çengi ikimiz full izle

Film içerisinde Salih ve Gürkan tarafından söylenen ve ilk filmde dillere dolanan birçok şarkı yenilenmiş olarak karşımıza çıkacak. Daha önceki filmleri de göz önüne alındığında ekibin son derece yüksek kalitede bir iş çıkardığı ve sinema izleyicisinin bu filmden oldukça memnun kalacağı söylenebilir. 6 Ocak vizyon tarihinden sonra Çalgı Çengi 2 tek parça izle seçeneği ile internet üzerinden de Full HD görüntü kalitesinde izlenebilecek olan film kesinlikle kaçırılmamalıdır.

Film Bilgileri1.715 kez
Çalgı Çengi İkimiz izle 2017 Tek Parça Full
Yorum Yap
Benzer Filmler