Billy Lynn’s Long Halftime Walk izle Full Tek Parça 2017

Film Bilgileri475 kez
Billy Lynn’s Long Halftime Walk izle Full Tek Parça 2017

Billy lynn’s long halftime walk izle

Yeni yılda birçok farklı film de seyircisini bekliyor. Soğuk kış günlerinde izlenecek en iyi filmlerden biri de Billy Lynn’s Long Halftime Walk filmi olacaktır. 17 Şubat’ta vizyona girecek olan Billy Lynn’s Long Halftime Walk izle seçenekleri ile seyircisine son derece farklı ve kaliteli bir yapım örneği sunmaktadır. Dram, komedi, savaş ve psikoloji filmi türlerinde olan Billy Lynn’s Long Halftime Walk full izle seçenekleri ile kendi türünde en iyi film içeriklerinden biri olacaktır. ABD yapımı bu film Irak savaşından dönen bir askerin durumunu gün yüzüne serecektir. Yakın tarihimizde gerçekleşen bir olayın arka planını anlatacak olan Billy Lynn’s Long Halftime Walk filmi Irakta veya dünyanın herhangi bir yerinde savaşan ve savaş sonrasında hayatta kalırsa başına geleceklere tanık olmamızı sağlamaktadır. Billy Lynn’s Long Halftime Walk izle seçenekleri ile oldukça kaliteli ve son derece de özgün bir yapım olarak karşımıza çıkmaktadır. Tekhdfullfilmizle.com adresinden en iyi savaş filmlerini buradan izleyebilirsiniz.

2017 Vizyona Girecek Yabancı Filmler billy-lynns-long-halftime-walk-full-izle Psikolojik dram türündeki Billy Lynn’s Long Halftime Walk filmi ile savaşın acımasız yüzü ile karşılaşacağız ve savaş sonrasında bir askerin psikolojisinin izlerini takip edeceğiz. Aynı zamanda toplumun da askere olan bakışını görmüş olacağız. Billy lynn’s long halftime walk izle seçeneklerinde yönetmen koltuğunda Ang Lee oturmaktadır. Dünyaca ünlü oyuncu kadrosu bulunan filmde izleyeceğimiz başrol oyuncuları Kristen Stewart ,  Vin Diesel ,  Chris Tucker ,  Steve Martin ,  Garrett Hedlund gibi deneyimli ve iyi oyunculardan oluşmaktadır. Billy Lynn’s Long Halftime Walk filminin senaryosu ise  Simon Beaufoy ,  Jean-Christophe Castelli tarafından oluşturuldu. Billy Lynn’s Long Halftime Walk izle seçenekleri aslında bir kitap uyarlaması olarak karşımıza çıkmaktadır. Yayınlandığı ilk günden itibaren haftalarca çok satanlar listesinde kalan Ben Fountain’in 2012 yılında yazdığı aynı isimli kitaptan uyarlanmıştır. Olağanüstü konusu deneyimli oyuncular ve kaliteli bir sinema çekimi ile birleşince son derece izlenme keyfi sunacak olan bir yapım karşımıza çıkmaktadır. Billy Lynn’s Long Halftime Walk ful izle seçeneklerinde özetle şöyle bir konu ile karşılaşacağız.

Billy lynn’s long halftime walk full izle

Billy Lynne, Irak savaşından dönen eski bir Amerikan askeridir ve savaş sırasında birliği ile girdiği çatışmadan sağ çıkan 7 kişiden biri olmaktadır. Sağ kalan arkadaşları ile birlikte ülkesine dönen ve savaş kahramanı gibi karşılanan bu insanlar Amerikan hükümetince ordu desteğini arttırmak adına ülke çapında bir geziye çıkartılırlar. İşte bu noktada Billy Lynn birçok farklı anısı ile karşılaşacak ve oldukça kötü anılar geçirdiği gün yüzüne çıkacaktır. Konser aralarında veya futbol maçları aralarında sahne alarak insanların savaşa ve askeri bütçeye olan desteğin arttırılması politik bir şekilde insan yaşamı ile eleştirilmektedir. 17 Şubat’ta vizyona girecek olan Billy Lynn’s Long Halftime Walk tek parça izle seçeneği ile internet üzerinden de izlenebilecek.

Yorum Yap
Benzer Filmler