Ali Kundilli 2 Full izle Tek Parça

Ali kundilli 2 full izle

Ali kundilli 2 izle filminde heyecan kaldığı yerden devam ediyor. İlk filmin vizyona girmesinin ardından ülke çapında büyük bir başarı elde eden film ikincisinde de kahkahalı bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Cem Gelinoğlu’nun ortaya çıkartmış olduğu karakter günden güne ünleniyor ve popülerliğini arttırıyor. Geçtiğimiz sene çıkan ilk filmden çok başarılı ve olumlu geri dönüşlerin alınmasından sonra filmin yapımcı şirketi devam filminin çekilmesi kararını alarak son hızla ikinci filme yöneldi. Bu filmde de çok güzel bir başarı yakalayacaklarını uman film ekibi gerçekten de ortaya çok güzel bir eser koymuşlar diyebiliriz. Ali Kundilli 2 izle filmi gerek çok başarılı ve esprili senaryosuyla gerek profesyonel olarak nitelendirilebilecek bir oyuncu kadrosuyla gerekse de kamera arkasında bulunan çok başarılı bir ekip ile ortaya çok kaliteli bir şey koymuşlardır. Bundan dolayı da filmi izleyebilir ve adeta kahkahalara boğulabilirsiniz. Bu derecede kaliteli olan filmin konusuna gelecek olursak aslında ilk film ile ikinci film arasında bir konu bütünlüğü olmaktadır. Bundan dolayı da ikinci filmi izlemeden önce kesinlikle ilk filmi izlemenizi tavsiye ederiz. Bu şekilde filmi daha iyi anlayacaksınız. Ali Kundilli 2 izle filmindeki karakterimiz Ali nihayet İlknur ile evlenmiştir. Bu evliliğin meyvesi olarak ta bir bebek bekleyen çiftimiz çok heyecanlıdır. İlknur sekiz aylık hamiledir ve Ali’den istedikleri şeyler Ali’yi bir hayli zor duruma sokmaktadır. Fakat İlknur’un bu kez istediği şey çok zor ve bir o kadar de sıkıntılıdır. İlknur bir rüya gördüğü için çocuğu İstanbul’da doğurmak istemez. Bunun yerine çocuğu Ali’nin babaannesinin bulunduğu Ayvalık’ın bir köyünde doğurmak istemektedir. Fakat buraya geldiklerinde de bu istekler azalmayacak hatta tam aksine artacaktır diyebiliriz. Her geçen dakikada hem komedinin hem de eğlencenin artacağı filmi gerçekten de çok beğenerek izleyeceksiniz.

Ali kundilli 2 izle

Filmin yönetmenliğini ise başarılı yönetmen olan Faruk Aksoy yapmaktadır. Yönetmen gerçekten de işinin hakkını vererek ortaya çok kaliteli, çok üst düzey ve profesyonel bir film çıkartmıştır diyebiliriz. Ali Kundilli 2 izle filminin oyuncu kadrosu da çok kaliteli ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Cem Gelinoğlu ve Zeynep Aktuğ gibi karakterlerin bulunduğu filmde Sami Aksu, Hakan Bilgin ve Ezgi Tombul gibi oyuncular da bulunmaktadır. Oyuncular film ile adeta birleşmiş ve ortaya çok kaliteli bir oyunculuk çıkartmışlar. Filmin senaryo yazarlığını ise iki kişi yapmaktadır. Bunlardan ilki yönetmenliği yapan Faruk Aksoy ikincisi ise hem de oyuncu olan Cem Gelinoğlu olmaktadır. Senaryo yazarları gerçekten de çok başarılı bir olaya imza atarak komedi türünde adeta kendilerini aşmışlardır diyebiliriz. Çünkü yapılan esprilerin, şakaların ve komikliklerin son derece doğal ve özgü olması filmin çok farklı bir boyuta çıkmasını sağlayarak sinemaseverlerin karşısında çok daha iyi bir yere getirmiştir. Bu başarıdan dolayı da belki bir devam filmi ile de karşılaşabileceğimizi ve serinin üçüncü filminin de yolda olabileceği haberini her an duyabileceğimizi belirtmek isterim.

Film Bilgileri721 kez
Ali Kundilli 2 Full izle Tek Parça

Ali Kundilli filminin devamı olan Ali Kundilli 2, birbirinden eğlenceli ve komik sahnelere sahiptir. İlk filmde uzun bir uğraş vererek kendisine aşık ettiği İlknur, sonunda onunla evlenmeye ikna olmuştur. Ali Kundiili 2 izle ve kahkaha dolu bu filme tanıklık et. Ali eşini hamile bırakmıştır ve 8 ay bir süreç geçmiştir. ali-kundilli-2-full-izle Bu noktada karısının olmayacak istekleri ile yüzleşmeye çalışan Ali Kındilli, tüm imkansızlıklara rağmen isteklerini yerine getirmeye çalışmaktadır. Bu uğurda olaylar çığırından çıkar ve işler sarpa sarar ancak Ali bu çözülmezliklerin üstesinden gelmeyi başarır. Ali Kundilli 2 full izle ve eğlence dolu bu filmden sonuna kadar faydalan. Ali’nin eşinin son isteği onu birçok konuda zorluğa sokmuştur. ali-kundilli-2-hd-izle Ali’nin babaannesinin köyü olan Küçükköy’de çocuğunu doğurmak isteyen eşine karşı büyük bir sorumluluk altına giren Ali, bakalım tüm bu istekleri yerine getirebilecek mi? Ali Kundilli 2 tek parça izle ve filmi kesintisiz yaşa. En kaliteli filmler için full film izle sayfamızı ziyaret ediniz.

Yorum Yap
Benzer Filmler