Albüm izle 2016 Yerli Komedi Filmi

Film Bilgileri806 kez
Albüm izle 2016 Yerli Komedi Filmi

Albüm izle

Önümüzdeki ay içerisinde vizyona girecek olan yerli yapımlardan Albüm filmi seyircisine oldukça farklı bir konu ve çok kaliteli bir sinema filmi içeriği sunmaktadır. 4 Kasım’da vizyona girecek olan Albüm izle seçenekleri ile internet üzerinden de en kaliteli şekilde izlenebilecek. Türkiye, Fransa ve Romanya ortak yapımı olan Albüm filmi komedi tarzında bir film ve 104 dakika sürmekte.

Seyircisi tarafından merakla beklenen Albüm full izle seçeneği ile internet üzerinden de izlenilmektedir. Filmin fragmanı da oldukça yüksek izlenme sayısına ulaşmıştır. Bu da filmin ne kadar izleneceği ve sevileceği noktasında bir kriter olabilmektedir. Son dönemlerdeki en iyi yerli yapımlar arasında görülen Albüm izle seçeneğinde karşımıza çıkacak olan ekip ise şu isimlerden oluşmaktadır. Albüm filminin yönetmen ve senaristi Mehmet Can Mertoğlu olurken filmde Şebnem Bozoklu ,  Murat Kılıç ,  Mustafa Ragıp Adıgüzel ,  Zuhal Gencer Erkaya ,  Rıza Akın gibi oyuncular yer almaktadır.

Kasım’da Vizyona Girecek Yerli Filmler

Son derece etkileyici bir film olan Albüm izle seçenekleri ile de seyirci için harika bir içerik sunacak ve son dönemlerde ki en iyi yerli film olma özelliğini gösterecektir. Dünyada adını duyuran ve birçok uluslararası ödüle de layık görülen filmin konusu ise özetle şu şekilde olmaktadır. En iyi 2017 filmleri için burayı ziyaret ederek full film izleme keyfini yaşayınız.

Uzun süredir evli olan çiftin bebekleri olmamaktadır. Bebeklerinin olmayışı ise çiftin tüm hayatını etkilemekte ve evliliklerini de oldukça zora sokmaktadır. Fakat çift bebeklerinin olmayacağına kesin şekilde inandıktan sonra evlat edinmeye karar verirler. Fakat bu evlat edinme aşamalarında sanki çiftin kendi bebekleriymiş gibi bir fotoğraf albümü oluşturmak isterler. Tüm hamilelik dönemlerini ve bebeğin evlat edinme süreçlerini kayıt altına alırlar. Tüm aşamaları fotoğraflayan ve kendi bebeklerinin olacağı gibi bir dönemi hem kendileri hem de seyirciye yaşatan Albüm full izle seçenekleri ile sizlere bambaşka bir film içeriği sunacaktır. Tekhdfullfilmizle.com sunar.

Albüm Filmi Konusu

Albüm filminin ilk gösterimi 12 Mayıs 2016 tarihinde Cannes Film Festivalinde gerçekleşti. Eleştirmenler hastası bölümünde yarışan Albüm filmi Yılın en yenilikçi yönetmen ödülünü de almaya hak kazandı. Albüm izle seçenekleri ile seyircisine bambaşka bir film izleme deneyimi yaşatırken aynı zamanda vizyon tarihinden kısa bir süre sonra Albüm tek parça izle etiketi içi internet üzerinden de en iyi şekilde izlenebilecek.

Albüm Filminin Aldığı Ödüller

Mayıs ayında dünya prömiyerini yapan ve katıldığı festivaller ve sinema yarışmalarından ödülle dönen Albüm filminin şimdiden aldığı ödüller ise şu şekilde sıralanmaktadır.

  • Cannes Film Festivali, “Yılın En Yenilikçi Yönetmeni”
  • Altın Koza Film Festivali, “En İyi Yönetmen”, “En İyi Sanat Yönetmeni”, “En İyi Senaryo’’ ödülleri
  • Kudüs Film Festivali, “Uluslararası En İyi Film”
  • Saraybosna Film Festivali, “En İyi Film” ödülü.
Yorum Yap
Benzer Filmler