4N1K izle Full Tek Parça

4N1K izle

bekleyiniz Yeni yılla birlikte yeni filmler seyircisinin karşısına çıkacak. Birçok farklı türde film ile karşılaşacağımız ocak ayı içerisinde karşılaşacağımız yerli yapımlardan biri de 4N1K filmi olmaktadır. 13 Ocakta vizyona girecek olan 4N1K izle seyircisine oldukça farklı bir sinema filmi örneği sunacaktır. Filmin hikayesine geçmeden önce bu filmin nasıl yapıldığına ve nasıl ortaya çıktığına bakmak gerekir. 4N1K izle seçenekleri tamamen bir kitap olarak başladı. Sanal kitap olarak bir kitap paylaşım sistemi üzerinden yayınlanan 4N1K full izle seçeneklerine bir süre sonra karar verildi. Kitap paylaşım sitesinden yayınlanan ve oldukça yüksek okuma listesine ulaşan 4N1K daha sonradan kitap olarak da basıldı. Basıldığı hafta içerisinde tam 100 bin adet satan ve oldukça da beğenilen 4N1K kitabı geçtiğimiz aylarda bizzat yazarı tarafından yapılan açıklama ile film olacağı duyuruldu. Fabrika yapım tarafından sinema perdesine aktarılacak olan 4N1K full izle seçeneklerinde seyircisine oldukça farklı bir film olma formatını sunmaktadır. Sosyal medya üzerine kurulu olan bir dil ve son derece de komik olayların yaşandığı hikayede 4N1K izle seçenekleri ile seyircisi tarafından oldukça beğenileceğe benziyor. Komedi türündeki filmde oyuncular da tamamen tanınmayan kişilerden belirlendi ve son derece farklı bir iş ortaya çıktı. 4N1K full izle seçenekleri ile vizyon tarihinden kısa bir süre sonra internet üzerinden de yayınlanacak.

4N1K full izle

4 erkek ve 1 kızın arkadaşlığını konu alan filmde Yaprak çocukluktan beri 4 erkek arkadaşı ile büyümüştür. Aynı okula giden aynı mahallede oturan bu 5 arkadaş birbirlerine sıkı sıkıya bağlıdır ve uzun yıllar geçmesine karşın birbirilerinden ayrılmamıştır. Dışarıdan bakılınca oldukça sağlam ve iyi bir arkadaşlık dostluk örneği gösteren bu beş arkadaş aynı zamanda kendi içlerinde duygu karmaşaları yaşayan ve Yaprak etrafında birleşilen bir durumu da seyircinin gözleri önüne sermektedir. Bu beş arkadaşın hepsinin kendine has bazı özellikleri bulunmaktadır. Birbirlerine sinir olsalar kızsalar da hiçbir şekilde birbirinden ayrılamaz arkadaş grubudur 4N1K. Fakat günün birinde Yaprak Ömer’e aşık olduğunu söylerken aslında Mehmet de Yaprak’a aşıktır ve bu aşamadan sonra işler biraz karışır. Arkadaşlar birbirlerine duydukları aşkları açığa çıkarınca ortaya bambaşka bir film konusu çıkacaktır. Gerçek bir olaydan yola çıkılarak hazırlanmış olan 4N1K kitap olarak da film olarak da oldukça yüksek kalitede bir metin içeriği sunmaktadır. Yazarının ilk kitabı olan ve internet ortamında oldukça fazla okur sayısına ulaşan 4N1K sinemada da aynı başarıyı göstereceğe benziyor. Çünkü şimdiden 4N1K izle seçenekleri ile oldukça yüksek sayıda arama yapılmış ve filmin fragmanı da oldukça fazla kişi tarafından izlenmiş. Birçok farklı izleme seçeneği ile vizyon tarihinden kısa bir süre sonra 4N1K tek parça izle seçeneği ile internet üzerinden de izlenebilecek.

Film Bilgileri1.422 kez
4N1K izle Full Tek Parça

4N1K izle

4 erkek ve 1 kızın arkadaşlığını konu alan filmde Yaprak çocukluktan beri 4 erkek arkadaşı ile büyümüştür. Aynı okula giden aynı mahallede oturan bu 5 arkadaş birbirlerine sıkı sıkıya bağlıdır ve uzun yıllar geçmesine karşın birbirilerinden ayrılmamıştır. Dışarıdan bakılınca oldukça sağlam ve iyi bir arkadaşlık dostluk örneği gösteren bu beş arkadaş aynı zamanda kendi içlerinde duygu karmaşaları yaşayan ve Yaprak etrafında birleşilen bir durumu da seyircinin gözleri önüne sermektedir. Bu beş arkadaşın hepsinin kendine has bazı özellikleri bulunmaktadır. Birbirlerine sinir olsalar kızsalar da hiçbir şekilde birbirinden ayrılamaz arkadaş grubudur 4N1K. Fakat günün birinde Yaprak Ömer’e aşık olduğunu söylerken aslında Mehmet de Yaprak’a aşıktır ve bu aşamadan sonra işler biraz karışır. Arkadaşlar birbirlerine duydukları aşkları açığa çıkarınca ortaya bambaşka bir film konusu çıkacaktır. Gerçek bir olaydan yola çıkılarak hazırlanmış olan 4N1K kitap olarak da film olarak da oldukça yüksek kalitede bir metin içeriği sunmaktadır. Yazarının ilk kitabı olan ve internet ortamında oldukça fazla okur sayısına ulaşan 4N1K sinemada da aynı başarıyı göstereceğe benziyor. Çünkü şimdiden 4N1K izle seçenekleri ile oldukça yüksek sayıda arama yapılmış ve filmin fragmanı da oldukça fazla kişi tarafından izlenmiş. Birçok farklı izleme seçeneği ile vizyon tarihinden kısa bir süre sonra 4N1K tek parça izle seçeneği ile internet üzerinden de izlenebilecek. Tekhdfullfilmizle.com sitesinden en iyi 2017 filmleri kategorisinden bu tarz filmlere ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap
Benzer Filmler